×
FANZINE.cz

VIDEO: God of War 4: Ascension se ukázala v prvním gameplay traileru

FOTO: Singleplayer God of War: AscensionSpolečnost Sony dnes potvrdila dlouho spekulovaný multiplayer a spoustu nových informací pro nový a nejambicióznější díl série God of War s podtitulem Ascension.

video

God of War: Ascension nabídne on-line multiplayer až pro osm hráčů a dokonce i off-line multiplayer pro čtyři hráče. K dispozici bude hned několik módů, na prvním zveřejněném videu můžete vidět souboj dvou týmů, kterým znepříjemňuje život na mapě obrovský kyklop Polyfémos. Toho bude nutné v bitvě zabít, tedy pokud budete chtít zůstat na živu. Vývojáři také potvrdili známý mód například z Gears of War, v němž se po určitý časový úsek bráníte vlnám nepřátel.

Podívejte se na VIDEO: Crysis 3 se představilo v traileru. Gameplay vypadá parádně

Hra také nabídne možnost si přizpůsobit svého válečníka. Na výběr bude celá řada odemykatelných předmětů, jako jsou brnění, zbraně a speciální schopnosti, které bude možné nadále vylepšovat. Chybět nebude ani systém levelování, který zatím nebyl poodhalen.

God of War: Ascension nebude zcela regulérním čtvrtým dílem, ačkoli se ocitneme opět v roli známého Kratose, bude to dávno před tím, než se odehrával první díl série. Co se příběhu týče, mladý Kratos se bude chtít pomstít Areovi za smrt své manželky a dítěte. Protože se nejedná o přímé pokračování, je pravděpodobné, že studio Santa Monica připravuje do budoucna pro všechny fanoušky regulérní čtvrtý díl, ale nepředbíhejme.

FOTO: Singleplayer God of War: Ascension
Předtím, než byl bůh, byl obyčejný muž  Zdroj: Vydavatel hry

Tvůrci slibují, že obě části hry, jak singleplayer, tak i multiplayer, budou zcela propracované. Hra pro jednoho hráče přinese vylepšený bojový a zbraňový systém, minihry a nové hádanky. Těšit se tak opět můžeme na pořádný příběh, perfektní grafické zpracování a úžasnou hudbu, prostě na vše, na co jsme byli v sérii God of War dosud zvyklí.

God of War: Ascension vyjde exkluzivně pro konzoli PlayStation 3 již na jaře příštího roku.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..