×
FANZINE.cz

VIDEO: Mortal Kombat v launch traileru. Brutalita přichází i na PS Vita

FOTO: Mortal Kombat PS Vita launch trailerSpolečnost Sony dnes vydala launch trailer na populární bojovku Mortal Kombat pro kapesní konzoli PlayStation Vita se spoustou bonusového obsahu zdarma.

video

PS Vita verze hry Mortal Kombat nabízí veškerý obsah GOTY edice pro PlayStation 3, mezi který patří například oblíbené postavy, jako jsou Skarlet, Kenshi, Rain a proslulý vrah Freddy Krueger. Dále bude obsahovat 15 klasických skinů a tři fatality pro Scorpiona, Sub-Zera a Reptilea. Vývojáři ze studia NetherRealm si pro fanoušky přichystali i zcela nový Chalenge Tower mód, který nabídne 150 nových misí a několik speciálních módů, ve kterých využijete dotykové plochy konzole.

Čtěte také RECENZI hry Mortal Kombat. Takhle nechutnou hru jste ještě nehráli! Pouze 18+

Stejně jako tomu bylo v PS3 verzi, nebude chybět ani hratelná postava Kratose ze série God of War. V Mortal Kombat pro PS Vita je možné utkat se s ostatními hráči v online či ad-hoc multiplayeru.

PS Vita verze Mortal Kombat vychází již 4. května v krabicové a digitální verzi, kterou naleznete ke stažení na PlayStation Store.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..