VIDEO: Umění zabití v novém Hitman: Absolution. Nepřátele rozhodně nešetří

FOTO: Hitman Absolution The Art of the Kill trailerSquare Enix vypustil nové video z velmi očekávané akční hry Hitman: Absolution. Ukazuje různé způsoby, jakým může hrdina zneškodnit nepřátele.


Hitman: Absolution nabízí hráčům nevídanou volnost v tom, jak postupovat hrou. První způsob je charakteristický pro celou sérii Hitman. Plížení ve stínech, tichá eliminace nepřátel a zametení veškerých stop. Druhý způsob Agentovi 47 s čárovým kódem na hlavě není až tak zcela cizí, ale jeho volba není vždy úplně šťastná. Jedná se o rychlou akci, kdy pálíte po nepřátelích hlava nehlava. Jak budete hrát, je zcela a jen na vás.

Podívejte se na VIDEO: Hitman: Absolution představuje nového drsňáka. Benjamina Travise

Páté pokračování známé série má být podle vývojářů o něco jednodušší, protože předchozí díly byly především pro hardcore hráče. Důvod, proč se takto rozhodli, je jasný – nabídnout hru širšímu spektru hráčů a ne jen fanouškům, ačkoli těch je opravdu hromada. Absolution se nechal tak trochu inspirovat hrou Splinter Cell: Conviction, která také oproti předešlým dílům prošla změnami. Vývojáři nového Hitmana však uklidňují, že všechny staré známé stealth prvky, jako je například převlékání, nebudou chybět.

Hitman: Absolution má vyjít do konce letošního roku na PC, PlayStation 3 a Xbox 360.

VIDEO: Umění zabití v novém Hitman: Absolution. Nepřátele rozhodně nešetří
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.