×
FANZINE.cz

Ztracený symbol Dana Browna vyjde v září

dan-brownNakladatelství Random House vydá 15. září třetí román spisovatele Dana Browna, který je spojený s postavou Roberta Langdona. Kniha má nést název The Lost Symbol, v češtině tedy Ztracený symbol.

„Již od roku 2006 očekávaný nový román bestselleristy Dana Browna má konečně potvrzeno datum vydání,“ uvedla v pondělí 21. dubna Marcela Turečková z nakladatelství Argo na internetových stránkách danbrown.cz.

Podle Turečkové The Lost Symbol vyjde v nejvyšším nákladu v historii Random House. Mělo by jít o šest a půl milionu kopií v anglickém jazyce.

Jedná se o třetí díl příběhu profesora Langdona. První kniha nesla název Andělé a démoni a druhá Šifra Mistra Leonarda či Da Vinciho kód. Ta už vyšla v 81 milionech kopií.

„Tento román byl podivný a nádherný výlet,“ řekl Brown. Templářský příběh Ztraceného symbolu se odehraje v rozmezí pouhých 12 hodin. „Život Roberta Langdona se plyne zřetelně rychleji než můj,“ dodal spisovatel.

„Ihned po anglofonní premiéře knihy se začne pracovat na překladu, a nakladatelství Argo hodlá knihu vydat v češtině nejpozději do veletrhu Svět knihy 2010,“ dodala Turečková.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..