Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

10 nejlepších erotických scén ve Hře o trůny. Která je vaší oblíbenou?

Jan Uhlík

Jan Uhlík

19. 6. 2013

Hra o trůny není úspěšná pouze díky svému ději, ale k její oblíbenosti přispěly i sexuální scény. Shrňme si nejpikantnější momenty celého seriálu.

Po druhé řadě seriálu Hra o tůny se spustila vlna kritiky za přílišné užívání právě žhavých scének. Zřejmě kvůli tomu se tvůrci rozhodli ve třetí sérii jejich výskyt omezit, ale rozhodně ne úplně odstranit.V první sezóně se sex nebo nahota objevily ve všech epizodách. V druhé se tempo zmírnilo. Z deseti epizod tentokrát nahotinky obsahovalo osm z nich. V poslední – třetí už z deseti byla jen polovina dílů, v kterých jsme mohli zahlédnout obnažené tělo.

Podrick dostal za záchranu života Tyriona dáreček, tři krásné prostitutky. Nenápadný mladík však předvedl něco, co se ještě nikomu nepovedlo. Slečny mu za jejich uspokojení vrátily peníze.

Joffrey zde poprvé ukazuje svůj zdroj sexuálního vzrušení. Slečnám se to však příliš nelíbilo.

Scéna mezi Theonem Greyjoyem a dívkami najatými Ramsayem Sněhem, bastardem Roose Boltona. Pro Theona bohužel s velice smutným koncem.

Melisandra si neužívá pouze kvůli chtíči. Vše je konáno ve jménu boha ohně a budoucnosti Stannisovy síly.


Jon a Ygritte si k sobě konečně našli cestu. Může se zdát, že Jon zrazuje bratry v černém. Zrada za tím ale nestojí; pouze láska.

Malíček učí svou zaměstnankyni, jak se „to“ má správně  dělat.

Jedna z nejvíce znepokojujících scén. Rudovlasá kněžka rodí zabijácký stín.


Theon svede hloupoučkou kapitánovu dceru a užije si s ní, tak jak se na pravého železného muže sluší a patří.

Gendrymu se dařilo podobně jako chudáku Theonovi.  Na rozdíl od něj měl to štěstí, že nepřišel o své „nádobíčko“, ale zato zažil nepříjemnost s pijavicemi.

Nakonec nesmí chybět Daenerys a její momentka s Drogem. Naštěstí pro Dany se ze strašlivého zážitku vytvořilo nejsilnější citové pouto v seriálu.

Ve třetí sérii se spontánní scény s nahotou snížily, ale na druhou stranu ty dějově smysluplné nabyly jiného rozměru. Gradace kvality je zřejmá, proto se příští rok určitě dočkáme opět něčeho nového a ještě lepšího.

Ohodnoťte tento článek:
3,5
Právě čtete

10 nejlepších erotických scén ve Hře o trůny. Která je vaší oblíbenou?

Hide picture