×
FANZINE.cz

10 nejlepších erotických scén ve Hře o trůny. Která je vaší oblíbenou?

Erotické scény ve Hře o trůny

Hra o trůny není úspěšná pouze díky svému ději, ale k její oblíbenosti přispěly i sexuální scény. Shrňme si nejpikantnější momenty celého seriálu.

Po druhé řadě seriálu Hra o tůny se spustila vlna kritiky za přílišné užívání právě žhavých scének. Zřejmě kvůli tomu se tvůrci rozhodli ve třetí sérii jejich výskyt omezit, ale rozhodně ne úplně odstranit.V první sezóně se sex nebo nahota objevily ve všech epizodách. V druhé se tempo zmírnilo. Z deseti epizod tentokrát nahotinky obsahovalo osm z nich. V poslední – třetí už z deseti byla jen polovina dílů, v kterých jsme mohli zahlédnout obnažené tělo.

Podrick dostal za záchranu života Tyriona dáreček, tři krásné prostitutky. Nenápadný mladík však předvedl něco, co se ještě nikomu nepovedlo. Slečny mu za jejich uspokojení vrátily peníze.

Joffrey zde poprvé ukazuje svůj zdroj sexuálního vzrušení. Slečnám se to však příliš nelíbilo.

Scéna mezi Theonem Greyjoyem a dívkami najatými Ramsayem Sněhem, bastardem Roose Boltona. Pro Theona bohužel s velice smutným koncem.

Melisandra si neužívá pouze kvůli chtíči. Vše je konáno ve jménu boha ohně a budoucnosti Stannisovy síly.

4/5 - (5 votes)
4/5 - (5 votes)


1 Komentář 10 nejlepších erotických scén ve Hře o trůny. Která je vaší oblíbenou?

  1. Myslím že nejsem zas úplně hloupý a jsem dost sečtělý a orientuji se v historii, ale Hra o trůny….při nejlepší vůli nechápu o čem to vlastně je.Proto to také davají na dvojce. Když napíší že byl jkakýkoliv film vyzbnamenaný, získal cenu, byl odměněn atd. tak už napřed vím že se na to nedá dívat. U nás Markéta Lazarová, Rozmárné léto, Wievegovy kraviny a pod.
    Něco tak ubohého jsem už dlouho neviděl. Ale pro vyhulené a zdrogované blbečky to stačí

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..