Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

10 nejžhavějších postav, které můžete vidět v hororech

Redakce

Redakce

26. 6. 2014

Milovníci adrenalinu a paranormálních jevů si v hororech přijdou na své, zvlášť, když se v nich objeví nějaká sexy postava, která děj dokáže pěkně okořenit. A v jakých hororech můžete přesně takové najít?

FOTO: Kolaz sexy postavy v hororech

Sexy postavy v hororech – Koláž: Jana Davidová, Topzine.cz

Vybrali jsme pro vás několik ukázek – ať už monstra nebo hodné holky, které horory rozhodně zpestřily. Například mimozemšťanka s nevinnou tváří nebo striptérka s upířími tesáky – stačí si jen vybrat.

Halle Berry alias Miranda Grey – Gothika

Halle Berry patří k uznávaným herečkám ve světe showbyznysu, a tady je jeden z důkazů, že právem. V roli úspěšné psycholožky se musí vypořádat s hotovou noční můrou – probudí se za mřížemi mezi blázny, které sama léčila.

Později zjistí, že byla napadnuta duchem dívky, který prahnul po smrti jejího muže a začne pátrat proč, přičemž scény s její rozdvojenou osobností, kdy v nepříčetnosti rozseká manžela na kusy, nebo se při vědomí snaží vypořádat s jeho temnou minulostí, mají rozhodně něco do sebe.

Jessica Biel alias Erin – Texaský masakr motorovou pilou

Příběh tohohle hororu naláká diváky už jen tím, že je podle skutečné události, ale Jessica Biel v roli Erin je rozhodně víc než příjemný bonus navíc.

A i když při některých scénách budete mít tendenci hrůzou zavírat oči, tak ona vás určitě přiměje nechat je otevřené – přece jenom, kolik holek by se dokázalo postavit psychopatovi s motorovkou a zůstat přitom naživu?

FOTO: Texasky masakr motorovou pilou

Zdroj: Magic Box

Laura Harris alias Marybeth Louise Hutchinson  – Fakulta

Marybeth Louise Hutchinson  je nová nesmělá studentka, která se právě přestěhovala z Atlanty. Vypadá jako fajn holka od vedle, ale kdopak se ve skutečnosti skrývá za maskou milé spolužačky? Výměnná studentka z jiného světa, a to doslova.

Je to totiž mimozemský parazit, který u nich na škole udělá pořádnou paseku. A není to jen její nevinný obličej, který upoutá vaši pozornost, protože zde s oblibou běhá nahá všude možně.

FOTO: Fakulta

Zdroj: Dimension Films

Megan Fox alias Jennifer Check – Jennifer’s Body – Bacha, kouše!

Jak už prozrazuje samotný název, tahle školní ďáblice doopravdy kouše a umí být pěkně zákeřná. Jestli předtím pro kluky byla pokušením, tak teď pro ně představuje pořádnou hrozbu, protože díky nepovedenému rituálu získala nezničitelné tělo, čehož hodlá využít.

Bude to umět rozpálit víc než předtím, což její obdivovatelé u televizních obrazovek určitě ocení, ale ti chudáci ve filmu už tak nadšení nebudou, naopak, budou utíkat jako splašení.

FOTO: Jennifer's body - Bacha, kouse!

Zdroj: Bontonfilm

Salma Hayek alias Satanico Pandemonium – Od soumraku do úsvitu

Salma Heyek vyniká mezi herečkami svými španělskými rysy, které její roli v tomhle hororu dokonale seděly.Vyzývavá barová tanečnice, která je k tomu všemu krvelačnou upírkou, určitě nenechá muže chladnými. I když naštvanou by ji asi potkat nechtěli – přesvědčete se sami, v rukavičkách s nimi zrovna nejedná.

Jessica Alba alias Molly – Ruka zabiják

Tady ani není třeba zdůrazňovat všelijaké důvody, proč by na tomto seznamu měla být. Stačí se jen podívat na ten její rošťácký, a přesto nevinný obličej punkerky a pochopíte, proč tomuto hororu dodává šmrnc.

Jen osud má to děvče politováníhodný, když se ji snaží zabít ruka jejího přítele, který přitom celou dobu usiluje o její záchranu – tomu se tedy říká ironie.

Jessica-Alba-Ruka-zabijak

Kate Beckinale alias Selene – Underworld

Ta si zahrála ve třech dílech ságy Underworld hlavní roli v podobě upírky Selene, která musí být neustále ve střehu. Jednou dělají problém vlkodlaci, pak zase lidi – pokaždé musí proti někomu válčit. A láska k Michaelovi, člověku, jí věci rozhodně neusnadňuje.

Na každý pád je víc než zajímavé sledovat, jak se vším snaží vypořádat a její upíří nátura tomu dodává žhavou jiskru. Totiž, kolik holek si jen tak skočí v podpatkách z vysoké budovy, aniž by si přinejmenším zlámala nohy?

FOTO: Underworld

Zdroj: H.C.E.

Jennifer Love Hewitt alias Julie James – Tajemství loňského léta

Role roztomilé veterinářky v Garfieldovi jí taky seděla, ale tenhle film jí dává jakožto herečce úplně jiný rozměr, z čehož budou nadšení především její fanoušci. Páni se totiž můžou těšit na obraz, až bude „chytat bronz“ v solárku- což je určitě pěkný pohled, dokud to tedy nezačne vypadat, že tam už zůstane napořád.

Megan, Maggie, Cassidy, Jessica, Ellie a Claire –  Spolek nemilosrdných

Skupina kamarádek potká tragédie, když jedna z nich zemře na poměrně divoké párty. Aby si ostatní holky nezkazily budoucnost, její tělo schovají a přísahají si mlčenlivost. Po letech se však ukáže, že někdo o jejich tajemství ví a nehodlá to nechat jen tak.

V tomto hororu je jedna sexy herečka vedle druhé a každá z nich vás dostane něčím jiným, zvlášť, když je nevidíte jen se natřásat v prádle, ale i se zbraněmi v ruce.

FOTO: Spolek nemilosrdnych

Zdroj: H.C.E.

FOTO: Spolek nemilosrdnych

Zdroj: H.C.E.

Jennifer Lawrence alias Elissa– Dům na konci ulice

Elissa se se svou matkou stěhuje do nového města, kde to vypadá, že by mohly zase spokojeně žít. Jenže ani tam se klidu nedočkají a zjišťují, že v sousedním domě zabila dcera své rodiče a nechala přežít jen bratra Ryana.

Elissa se samotářského chlapce ujme, čímž si zadělá na problémy úplně nových rozměrů – špatně pro ni, dobře pro mužské publikum, které si ji tak bude moci užít během akce.

FOTO: Dum na konci ulice

Zdroj: Magic Box

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

10 nejžhavějších postav, které můžete vidět v hororech

Hide picture