Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

13 sexy čarodějek, které vám rozproudí krev. Kterou jste si zamilovali vy?

Redakce

Redakce

30. 4. 2013

mila-kunis-theodora-ozJiž dávno neplatí, že bytost ovládající magii musí mít na nose bradavici a na rameni kocoura. Novodobé čarodějky dokáží uhranout mnohem mocnějšími zbraněmi, než jsou kouzelné hůlky a zaříkávadla.

Nejkouzelnější kouzelnice. Koláž: Jakub Vondrák, TOPZINE.cz

Nejkouzelnější kouzelnice. Koláž: Jakub Vondrák, TOPZINE.cz

Michelle Williams (Mocný vládce Oz)

Dobrou službu nám Sam Raimi prokázal, když nás místo robota, strašáka a lva (viz původní Čaroděj ze země Oz) nechal sledovat tři nádherné kouzelnice v lichotivých závojích.

michelle-williams-oz

Mila Kunis (Mocný vládce Oz)

Druhá z Raimiho říše divů, jejíž představitelka je považována za jednu z nejkrásnějších žen současnosti. Proč tedy Mila Kunis zaujala průměrnou pozici? Pravda je, že ženě jejího vzezření by slušel i pytel od brambor.

mila-kunis-theodora-oz

Rachel Weisz Mocný vládce Oz)

Zato její kolegyni, respektive protivnici, byla prokázána nevídaná štědrost. Skvostná róba evokující temnou noc plnou skrývajících se nebezpečí ve spojení se stále kvetoucí krásou Rachel Weisz dokonale vyvrací veškeré dosavadní domněnky o čarodějnicích.

"OZ THE GREAT AND POWERFUL"Rachel Weisz© 2012 Disney Enterprises, Inc.

Charlize Theron (Sněhurka a lovec)

Poučení dne: hodné holky se sice dostanou do nebe, ale ty špatné jsou sexy mnohem víc. Příběh o Sněhurce dostává trhliny, když si uvědomíme, že Zrcadlo prohlásilo Sněhurku Kristen Stewart  za krásnější než její bídnou macechu Charlize Theron.

snehurka-a-lovec-charlize-theron2 snehurka-a-lovec-charlize-theron

 Kelly Hu (Král Škorpión)

Nač si mazat med kolem úst – Kelly Hu se přes svou exotickou krásu aspirantkou na Oscara zřejmě nikdy nestane. Filmový kostým musel tedy mnohem více poukázat na její tělo než na její schopnosti. Ale nutno uznat, že pohled je to pěkný.

kelly-hu-kral-skorpion

Eva Green (Temné stíny)

Pro smyslnou Francouzku, jejíž specifické tajemné rysy nemají ve filmovém světě obdoby, se nejednalo o první magickou roli. Již vládu nad temnými silami zakusila ve Zlatém kompasu, ale díky nemilosrdné a Johnny Deppem posedlé Angelique teprve dostal její provokativní půvab opravdový prostor.

eva-green-temne-stiny eva-green-temne-stiny2 eva-green-temne-stiny3

Emma Watson (Harry Potter)

Další sexy divou je sucharka Hermiona, která nás všechny překvapila. Prošla si velkou proměnou a v posledních dílech čarodějnické ságy už nezvedala pouze svou hůlku. Když si vzpomenete na děvčátko, které v Kameni mudrců hledalo ve vlaku žábu, a porovnáte jej s tímto nádherným stvořením, možná na čáry a kouzla pomalu začnete věřit!

Hermione-emma-watson

Emmy Rossum (Nádherné bytosti)

Pro někoho jsou Nádherné Bytosti Twilight naruby a vlastně má pravdu. Filmy mají společné také nezvykle unylé hlavní hrdinky. Mnohem více pozornosti než zmíněné postavě Leny budete věnovat její sestřenici Ridley ztvárněné krásnou Emmy Rossum.

emmy-rossum-nadherne-bytosti2 emmy-rossum-nadherne-bytosti

Monica Bellucci (Kletba Bratří Grimmů)

Rozená Italka Monica Bellucci uchvacuje naše zraky na plátnech kin už nějakou dobu. Zahrála si ve filmech jako Drákula, Umučení Krista nebo Matrix. Samozřejmě se objevila i ve filmu Kletba Bratří Grimmů, po boku Matta Damona a Heatha Ledgera. No měli se to pánové na co dívat.

monica-bellucci-bratri-grimove

Alyson Hannigan (Buffy, přemožitelka upírů)

Většina dnešní mládeže zná Alyson jako Lily ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Seriál Buffy, přemožitelka upírů tak trochu upadl do zapomnění a s ním i mladistvá, pubertální krása Alyson Hannigan.

Alyson-Hannigan-buffy-premozitekla-upírů

Cassandra Petterson (Elvíra – Vládkyně noci)

Pokud se dá o Buffy říci, že upadla v zapomnění, posunuje Elvíra tento termín na další úroveň. Kdo z vás tenhle skvost 80. let americké kinematografie viděl? I přes vzhled Cassandry je třeba poznamenat, že se nejedná o porno (i když si občas při sledování nebudete jisti).

cassandra-petterson-elvira cassandra-petterson-elvira2

Cate Blanchett (Téměř dokonalý zločin)

Další film Sama Raimiho, který zahrnuje kouzla, čáry a ještě k jejich exekuci přidává nádhernou herečku. Tentokrát je to neodolatelná Cate Blanchett.

cateblanchett-temer-dokonaly-zlocin

H. M. Combs, R. McGowan, A. Milano (Čarodějky)

Symbolicky končíme slečnami (která si dovolujeme pro účel našeho článku považovat za jeden sourodý čarodějnický útvar – to si skoro říká o copyright), jejichž seriál nese název Čarodějky. Dodnes vysílaný počin neoplýval genialitou ani originalitou, ale co si budeme  povídat; na tři mladé a krásné slečny se kouká dobře vždy.

carodejky

[poll id=“16″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

13 sexy čarodějek, které vám rozproudí krev. Kterou jste si zamilovali vy?

Hide picture