Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

2 tipy, jak by měl vypadat dětský pokoj pro malého geeka

Redakce

Redakce

14. 12. 2014

Přemýšlíte, jak má vypadat dětský pokoj? Chcete mít jistotu, že z vaší ratolesti vyroste správný geek? Pořiďte jí komiksové tapety na zeď a nezapomeňte na povlečení se vzorem Star Wars!

1. Povlečte postel motivy z oblíbených filmů

Nezáleží na tom, zda přemýšlíte, jak zařídit dětský pokoj v paneláku či v podkroví. Nejdůležitější je získat inspiraci a představu, čím si pokoj vyzdobit. S oznámením natáčení Star Wars: Epizody VII jsou veškeré Star Wars dekorace v kurzu více než kdykoliv dříve. Kdo by tedy nechtěl například ložní povlečení se vzorem z filmové ságy Star Wars či seriálu Star Wars Rebels?

Mezi geek povlečení, které můžete koupit online například na českém e-shopu i-living.cz, patří i dětské povlečení s motivy se Spidermanem či Transformers, hraček, komiksů a kreslených seriálů, které byly v roce 2007 úspěšně převedeny i na filmové plátno.

2. Komiksová tapeta na zeď jako základ dětského pokoje

Mezi moderní dekorace do pokojíčku patří originální tapety na zeď. Na své si přijde i český geek. „Na našem e-shopu nabízíme za výhodné ceny anglické tapety na zeď značky 1Wall s motivy Supermana, Spidermana či marvelovských postav,“ představil sortiment Pavel Vihan z i-living.cz.

Vyzdobíte své ratolesti pokojíček tapetou na stěnu i vy?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

2 tipy, jak by měl vypadat dětský pokoj pro malého geeka

Hide picture