Menu
FANZINE.cz
Ostatní

3 tipy, jak svou předsíň přetvořit v praktický a přehledný vchod

Není nic lepšího než přijít po nekonečně dlouhém dni v práci domů, kde na vás čeká uklizený byt a již u vchodu má každá věc své jasně dané místo. Jak si vytvořit předsíň, do které bude radost se každý den vracet? Přinášíme vám 3 tipy, díky kterým bude vaše vstupní místnost do domácnosti přehledná, praktická a zcela funkční.

Tip číslo jedna: bez komody se neobejdete

První tipem, který pro vás máme, je nákup komody. Tento kus nábytku je totiž praktický, protože se do něj vejde spousta oblečení a doplňků, které by vám jinak zbytečně zabíraly místo na všelijakých odkladových plochách. Uspořádání komod je přehledné, protože do každého šuplíku můžete umístit jednotlivé kusy oblečení, například rukavice, čepice, šály a tak dále.

Tip číslo dvě: boty patří do botníku

Jedná se sice o zcela zřejmý bod, ale spousta českých rodin botník nevlastní a svou obuv nechává po příchodu domů volně ležet na zemi. To je v pořádku v případě, že vaše předsíň dosahuje rozměrů větší garsonky. V opačném případě vám boty poházené volně po zemi zbytečně zabírají prostor.

Investujte tedy do praktického botníku, který všechnu obuv pojme, a dokonce se dá využít také při zouvání a nazouvání bot. Své výhody má botník také v případě, že vašemu partnerovi trvá celou věčnost, než se připraví k odchodu. Dobu čekání si můžete zpříjemnit sezením na botníku.

Vlastníte dostatek ramínek?

Třetím tipem je doporučení na vlastnění dostatečného počtu ramínek. Háčky jsou sice také skvělé, ale ještě lépe fungují v kombinaci s ramínky. Díky ramínkům si ušetříte místo ve skříni a na věšák se vám vejdou všechny bundy a kabátky, které aktuálně nosíte.

Aplikujte tyto tři tipy do vaší předsíně a uvidíte, že vaše domácnost bude organizovanější a nebudete již hledat žádné boty ani oblečení. Vše totiž bude přehledně vyrovnané v komodě, botníku a na ramínkách.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

3 tipy, jak svou předsíň přetvořit v praktický a přehledný vchod

Hide picture