Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

3D obrazy na skle – prozkoumejte novou dimenzi dekorace

Skleněné obrazy jsou moderní dekorativní prvky, které mohou zdobit každý interiér. Jsou jedním z mála nástěnných obrazů, které nevyžadují použití rámu. Proč jsou obrazy na skle dekorací budoucnosti? Opravdu 3D vzory přitahují pozornost?

Tvrzené sklo – bezvadný materiál

Tvrzené sklo to jsou nejen kuchyňské panely nebo prkénka, ale také obrazy. Jak je to možné? Vše proto, že sklo je velmi trvanlivým dekorativním materiálem, který je odolný vůči vlhkosti, poškrábání a nečistotám, a také mechanickému poškození. To je rozhodně osvědčené a bezpečné řešení, zvláště pokud jsou v domě děti, které se rády dotýkají stěn a dekorací ne nutně čistýma rukama. Bezpečnost je jednou z priorit obchodu WallMuralia. Prodejem obrazů na skle staráme se i o nejmladší. V případě nemilé nehody zůstanou jednotlivé prvky obrazu uvnitř.

3D dekorace jsou způsobem, jak mít módní interiér

Obraz s 3D motivem je skvělým řešením pro pokoj teenagera! Může si na něm umístit svého oblíbeného fotbalistu, zpěváka nebo graffiti. Zcela jistě to osloví mládež a zároveň změní interiér. 3D vzory se také dobře osvědčí v kuchyni a obývacím pokoji, zejména nádherné pupeny kvetoucích květin. Pokud rádi experimentujete s interiérovým designem a přitahují vás nevšední témata a řešení, vyberte 3D vzor jako koupelnovou dekoraci.

Jsou 3D dekorace v módě?

Motivy a trojrozměrná grafika dominují v interiérovém designu již nějakou dobu. Odkud se bere jejich oblíbenost? Jak název napovídá, jsou blíže k přirozenosti a poměru 1:1. To znamená, že liška zobrazená na skleněném obrazu 3D bude skoro k nerozeznání od té, která běhá v lese. Vzhledem k tomu, že aktuální trendy usilují o sjednocení s přírodou, velmi oblíbenými motivy jsou stromy a pupeny květin, které zdobí kuchyně nebo ložnice. Pokud máte rádi abstrakce, pak by vás ten efekt měl překvapit. 3D obrazy na skle jsou malá umělecká díla, takže stojí za to mít alespoň jeden z nich u sebe doma.

Populární grafika ve 3D obrazech

Mezi nejoblíbenější motivy patří růže, orchideje, lilie, pupeny vlčího máku, květinová louka, lesy, stromy, krajiny a zvířata. V kuchyních visí často obrazy související s vařením, tedy papriky, bylinky a koření, ovoce nebo káva. Káva silně oslovuje ještě spící mysl už při přípravě do práce v ranních hodinách. V pokojích a ložnicích převládají květinové vzory a velkoměstská džungle.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

3D obrazy na skle – prozkoumejte novou dimenzi dekorace

Hide picture