×
FANZINE.cz

4. řada American Horror Story: 50. léta a nacistka Jessica Lange

American Horror Story CovenCoven se pomalu ale jistě chýlí ke konci a štáb začíná střádat plány na další sérii. Tentokrát se podíváme do období padesátých let. Tvůrci nám naznačili, co můžeme očekávat.

American Horror Story Coven
Jessica Lange opět předvádí špičkový herecký výkon. Zdroj: Distributor

Úspěch American Horror Story nezná hranic. Další série sklízí samou chválu. Herecké výkony si udržují vysoký standard, kterého se chopilo i nově příchozí herecké obsazení. Válka v Salemu pomalu končí a tvůrci vzbuzují radost u diváků potvrzením čtvrté série a naznačením dějové linie.

Pouhé dvě informace nás mohou dostat na stopu teoretického děje. „Když se podíváte na události v padesátých letech, tak najdete mnoho stop, které vám napoví,“ oznámil v jednom ze svých interview Ryan Murphy, spolutvůrce seriálu. Dále řekl, že Jessica Lange, hlavní tvář celého seriálu, se pomalu začíná učit německý přízvuk.

Mix padesátých let a němčiny nám dohromady dává teoretickou linii v podobě skrytých nacistů, tajných podzemních komplexů a praktikování magie. Pokud zkrotíme fantasii, tak bychom mohli vidět poválečné Německo, které už samo o sobě nahánělo svou zpustošeností hrůzu.

Po třech sériích víme, že tvůrci jsou natolik kreativní. Čekat tedy můžeme opravdu cokoliv a stejně budeme nakonec překvapeni. Další série se dostane na televizní obrazovky v roce 2015.Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..