×
FANZINE.cz

4. řada American Horror Story: 50. léta a nacistka Jessica Lange

American Horror Story Coven
Jessica Lange (uprostřed) opět předvádí špičkový herecký výkon. Zdroj: Distributor

Coven se pomalu ale jistě chýlí ke konci a štáb začíná střádat plány na další sérii. Tentokrát se podíváme do období padesátých let. Tvůrci nám naznačili, co můžeme očekávat.

Jessica Lange opět předvádí špičkový herecký výkon. Zdroj: Distributor

Úspěch American Horror Story nezná hranic. Další série sklízí samou chválu. Herecké výkony si udržují vysoký standard, kterého se chopilo i nově příchozí herecké obsazení. Válka v Salemu pomalu končí a tvůrci vzbuzují radost u diváků potvrzením čtvrté série a naznačením dějové linie.

Pouhé dvě informace nás mohou dostat na stopu teoretického děje. „Když se podíváte na události v padesátých letech, tak najdete mnoho stop, které vám napoví,“ oznámil v jednom ze svých interview Ryan Murphy, spolutvůrce seriálu. Dále řekl, že Jessica Lange, hlavní tvář celého seriálu, se pomalu začíná učit německý přízvuk.

Mix padesátých let a němčiny nám dohromady dává teoretickou linii v podobě skrytých nacistů, tajných podzemních komplexů a praktikování magie. Pokud zkrotíme fantasii, tak bychom mohli vidět poválečné Německo, které už samo o sobě nahánělo svou zpustošeností hrůzu.

Po třech sériích víme, že tvůrci jsou natolik kreativní. Čekat tedy můžeme opravdu cokoliv a stejně budeme nakonec překvapeni. Další série se dostane na televizní obrazovky v roce 2015.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..