×
FANZINE.cz

5 náhražek seriálu Hra o trůny, které zkrátí čekání na novou řadu

Seriál Cizinka Outlander

Další série Her o trůny skončila a fanoušci teď musí celých deset měsíců čekat na novou. Jak se zabavit? Zkuste jiné seriály!Nabízíme vám pět seriálů, s kterými spolehlivě zkrátíte čekání na novou řadu Her o trůny.

Marco Polo (2014)

Příběh jednoho z nejvýznamnějších cestovatelů v dějinách lidstva Marca Pola je svoji poutavostí přímo stvořeným pro filmaře. Ten poslední, teprve dva roky starý, má na starosti americká streamová společnost Neftlix.

Mladý benátský kupec Marco Polo se vydává po Hedvábné stezce z Itálie do Číny. Cestou ale upadne do zajetí mongolských hord, které jsou aktuálně ve válce s Čínou. Vedoucí Kublajchán ale v Marcovi rozpozná výborné pozorovatelské schopnosti – a tak mu nabídne, aby pro něj pracoval…

Seriál z historického hlediska není příliš věrohodný: je v něm spousta nahoty, sexu a akčních scén bojů kalkulujících na efekt. Pokud ale chcete vypnout a ne se vzdělávat, mohlo by vás toto dílo zaujmout. Zajímavostí také je, že několik scén se natáčelo na Slovensku.
Pokračování na další stránce…1 Komentář 5 náhražek seriálu Hra o trůny, které zkrátí čekání na novou řadu

  1. K seriálu Cizinka – …přesune v čase o dvě stě let nazpět, kde se setká s krvežíznivým válečníkem a předkem svého novomanžela, do nějž se zamiluje… předek jejího manžela ji chce znásilnit a je to pěknej sadista, takže se do něj asi těžko zamiluje 😀 Opravdu miluju, když někdo píše něco o seriálu, který ani pořádně neviděl (jinak si neumím představit, že nezná hlavní zápletku).

    PS.: Doporučuji seriál Marco Polo, je to skvělá náhražka za GOT! 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..