Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

5 náhražek seriálu Hra o trůny, které zkrátí čekání na novou řadu

Redakce

Redakce

26. 7. 2016

Další série Her o trůny skončila a fanoušci teď musí celých deset měsíců čekat na novou. Jak se zabavit? Zkuste jiné seriály!Nabízíme vám pět seriálů, s kterými spolehlivě zkrátíte čekání na novou řadu Her o trůny.

Marco Polo (2014)

Příběh jednoho z nejvýznamnějších cestovatelů v dějinách lidstva Marca Pola je svoji poutavostí přímo stvořeným pro filmaře. Ten poslední, teprve dva roky starý, má na starosti americká streamová společnost Neftlix.

Mladý benátský kupec Marco Polo se vydává po Hedvábné stezce z Itálie do Číny. Cestou ale upadne do zajetí mongolských hord, které jsou aktuálně ve válce s Čínou. Vedoucí Kublajchán ale v Marcovi rozpozná výborné pozorovatelské schopnosti – a tak mu nabídne, aby pro něj pracoval…

Seriál z historického hlediska není příliš věrohodný: je v něm spousta nahoty, sexu a akčních scén bojů kalkulujících na efekt. Pokud ale chcete vypnout a ne se vzdělávat, mohlo by vás toto dílo zaujmout. Zajímavostí také je, že několik scén se natáčelo na Slovensku.
Pokračování na další stránce…

Outcast (2016)

Za scénářem Outcastu stojí Robert Kirkman, jenž se proslavil komiksem a později i seriálem Živí mrtví. Hlavní postavou Outcastu je vyvrženec Kyle Barnes, který je pronásledován démony.

Na druhou stranu, je to zároveň i on sám, kdo dokáže démony, s pomocí kněze, ničit. Jak je to možné? Co jej vlastně dělá tolik výjimečným?  Odpověď zjistíte, pokud se tomuto seriálu oddáte.

Jestli vás na Hře o trůny bavila nadpřirozenost, je tento seriál přesně pro vás.

Pokračování na další stránce…

Preacher (2016)

Jesse Custer je bývalý kriminálník, jenž se vrací domů do Texasu, aby splnil sen svého zesnulého otce: stát se knězem. Po nástupu do kostela jej ale uchopí nadpřirozené síly. Custer se tak vydává na cestu, jejímž cílem je najít Boha. A tím není  myšleno, že chce nalézt víru: je to tak myšleno doslova…

Preacher je biblický fantasy seriál podle stejnojmenného komiksu. Zajímavostí také je, že pod režií je podepsán Seth Rogen, jehož hlavní těžiště práce je obyčejně v komediích.

Pokračování na další stránce…

Peaky Blinders – Gangy z Birminghamu (2013)

Birmingham, 1920. V bezútěšných podmínkách a chaosu velkého dělnického anglického města bojují mezi sebou dělníci, pouliční gangy a veteráni první světové války.

Rozvětvená rodina Shelbyových založí gang Peaky Blinders, která má za cíl dostat chaos pod kontrolu a stát se nezpochybnitelnými králi birminghamského podsvětí.

Seriál má velmi dobré hodnocení. Jednak samotná stylizace, která by se dala popsat jako mix Kmotra a gangsterek Guye Ritchieho, hovoří za vše. A když přidáte skvělé herecké výkony Cilliana Murphyho nebo Toma Hardyho, asi vás napadne, že tenhle seriál by pro vás mohl být trefou do černého.

Jestli máte ve Hře o trůny rádi anglické nadávky, tak směle do Peaky Blinders!

Pokračování na další stránce…

Cizinka (2014)

Claire Randallová je bývalá zdravotní sestra, jež po konci druhé světové války odjede se svým novomanželem na svatební cestu do Skotska. Tam se ale po dotyku jednoho menhiru přesune v čase o dvě stě let nazpět, kde se setká s krvežíznivým válečníkem a předkem svého novomanžela, do nějž se zamiluje…

Další seriál na našem seznamu plný nahoty a sexu. Je zde navíc silná romantická linka, takže seriál by se mohl líbit těm divačkám, kterým přišla Hra o trůny příliš drsná.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

5 náhražek seriálu Hra o trůny, které zkrátí čekání na novou řadu

Hide picture