Menu
FANZINE.cz
Komiks

6 těch nejvíc sexy partnerek, které musíte superhrdinům závidět

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

12. 3. 2014

Máte krásnou přítelkyni? Určitě ne tak, abyste nezáviděli alespoň jednu z šesti vybraných krásek. Možná jsou jenom na papíře a možná jsou vymyšlené, ale jedno se jim nedá upřít. Jsou prostě sexy.

6. Emma Frost

Bývala členka Hellfire klubu měla známostí více než Miloš Zeman opileckých nehod. Ledová královna si potrpí na sporé kostýmy, které odhalují její perfektní postavu, a ráda svých předností využívá v kombinaci se svými telepatickými schopnostmi. Přítelkyně Scotta  Summerse, která se snaží sekat dobrotu, ale pořád je ještě tak trochu arogantní a nesnesitelná.

Ale kdo by neměl vysoké ego, kdyby se uměl proměnit v diamant.

5. Natasha Romanov

Black Widow je další, kterou jsme mohli vidět po boku nejednoho superhrdiny. Někde si zašpásovala s Daredevilem, jinde s Nickem Furrym, podrazila dokonce i Iron Mana. Bývalá ruská super-špiónka je nebezpečně svůdná, a její jméno mluví samo za sebe.

Její postavy se na filmovém plátně ujala Scarlett Johansson a považte, černý přiléhavý kostým není superhrdinkám nikdy na škodu.

4. Selina KyleJim Lee: Batman

Když už byla řeč o černých kostýmech, dejte si pozor na černou kočku přes cestu. Tahle by vás mohla třeba i svést, okrást a ještě jako vzpomínku zanechat pár šrámů na těle i duši.

Po nekonečném dovádění po střechách s Batmanem se konečně dali dohromady a klape jim to jak jen dvěma těžkým individualitám může.

Většinu problémů řeší rezervovanou diskuzí a bičem.

3. Jean GreyJim Lee: X-Men

Pheoníx je těžko k udržení, dopoledne zachrání svět, aby se ho odpoledne mohla pokoušet zničit.

Prostě se svojí rozpolcenou osobností neví, kam skočit. To pro ni platí i ve vztazích, i když se nechala vidět jako manželka Cyclopse, je o ní známé, že tak trochu ujíždí na rosomácích.

Každý má to svoje, ale Jean se to dá rozhodné odpustit, vždyť kdo by neměl slabost pro zrzky.

2.Elektra Nachios

Tahle holka je doslova zabiják. Prohání se po světě oděná do několika červených stuh, někdy jako zabiják The Hand, jindy jako agentka S.H.I.E.L.D.u, vždycky plné ruce práce. S Daredevilem toho mají spolu hodně za sebou, taková italská domácnost, kde po sobě místo talířů házejí meče a shurikeny. Kočka a k tomu nindža, smrtelná kombinace.

1. Mary Jane WatsonJim Lee: Spider-Man

Ona je super-modelka. Tohle už musí samo o sobě na první místo stačit.

Ve světě komiksu je stejně slavná jako její přítel Peter Parker a.k.a Spider-Man. Svoji tvář má na plakátech, billboardech i televizních obrazovkách.

Nemají na sebe navzájem tolik času, dvě působivé kariéry jim stojí v cestě, ale i přesto je to v žebříčku nejharmoničtější pár.

Mary je prostě členka rodiny a přátelská sousedka jak se patří. A je to zrzka, to jen jako třešnička na dortu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

6 těch nejvíc sexy partnerek, které musíte superhrdinům závidět

Hide picture