Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Vybrali jsme sedm vychytaných gadgetů, kterými ohromíte své kolegy

Miloš Kodýdek

Miloš Kodýdek

1. 2. 2013

V kancelářích obvykle trávíme více času, než bychom si přáli, je proto záhodno si pracovní prostor co nejvíce zútulnit. Poradíme vám, jak to udělat ve velkém stylu. Připravte se, že vaši kolegové zblednou závistí.

24_port_usb_monster_hub

Když se užitečné spojí s poutavým vzhledem, vznikají ty nejlepší gadgety.

Pouzdro s kravatou

sleevTahat vašeho výpočetního miláčka jen tak bez obalu je malý zločin. Notebook se poškrábe, ošoupe a přijde do přímého styku se vším, co si ve spěchu hodíte do zavazadla. Pouzdra existují různá; od těch obyčejných, přes extra odolné speciály až po ta, která se svým vzhledem snaží něco sdělit. Zářným příkladem poslední skupiny je i tenhle kousek. Chcete, aby každý viděl, že váš notebook je skutečně jen a pouze pracovní? Pořiďte mu kravatu. Blbůstka stojí 40 dolarů.

Chlazené sedátko

USUCO001800_01_LDřete od nevidím do nevidím, ani na kafe si nemáte čas zajít, a vaše pozadí se na ergonomicky tvarované židli cítí jako dvousetkilový pořízek v tropickém pralese? Pak právě pro vás je určené chlazené sedátko. Napájení zajistí USB port a práce hned půjde lépe od ruky. To vše v lehce kýčovitých barvách.

Tornádo na stůl

n238-648Už vás unavují nesmyslná udělátka, kterými si vaši kolegové bez stopy invence zdobí stoly? Pořiďte si na stůl tornádo. Miniaturní model tornáda z vás udělá hvězdu kanclu a váš stůl středem všeho dění. Za tři sta dolarů už by se ale možná vyplatilo chytit si do sklenice opravdové.

Hrnek se špuntem

plug-mug (1)Nějaký proradný nenechavec neustále používá váš oblíbený hrnek? Řešení je jednoduché. Pořiďte si hrnek se špuntem. Nikdo jiný než vy si z něj nevychutná čerstvě uvařenou kávu, a pokud se o to pokusí, čeká na něj horké překvapení. Na Amazonu stojí pod dvacet babek.

Nepřehlédněte RECENZI: Miner Wars 2081 mají neotřelý styl, ale nejsou dotažené

Vytápěné papuče

warmmi-slippersStudí vás při práci nohy? Tlusté ponožky a ani teplé trepky na zimu u podlahy nestačí? Naštěstí pro vás máme řešení. Vyhřívané papuče zaženou chlad a budete se s nimi cítit jako v teploučké bavlnce. Napájení zajistí USB konektor, abyste nemuseli hledat volnou zásuvku. A pak že papuče nosí do práce jen Češi.

Miniaturní zvlhčovač vzduchu
ULIFE012800_10_LSuchý vzduch je metlou všech prostor, kde klimatizace řádí na plný výkon. Zpříjemněte sobě i svým kolegům pracovní prostředí pomocí tohohle miniaturního osvěžovače a zvlhčovače vzduchu. Zařízení používá bezpečné ultrasonické pulsy pro vytváření chladivé páry, která vám umožní dýchat pohodlněji. Už se neprodává, ale protože je to opravdu chytrá věcička, nemohli jsme si ho odpustit.

24-portový USB hub

24_port_usb_monster_hubVšechny tyhle vychytávky také musíte mít kam zapojit. Abyste všem ukázali, že jste opravdu hardcore ajťák a pro USB zdířku nemusíte chodit daleko, pořiďte si USB hub s 24, slovy dvaceti čtyřmi, porty! Možná počítač vybuchne, možná ne, hračka každopádně stojí překvapivě únosných padesát dolarů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme sedm vychytaných gadgetů, kterými ohromíte své kolegy

Hide picture