Agents of S.H.I.E.L.D znají datum premiéry. Na obrazovkách se objeví v září

FOTO: Agents of S.H.I.E.L.D.

Očekávaný seriál ze světa Marvelu dostal přesné datum premiérového odvysílání. Boj proti superzločincům začne 24. září na kanálu televize ABC.

FOTO: Agents of S.H.I.E.L.D.
Zleva: Skye, Jemma Simmons, Leo Fitz, Phil Coulson, Melinda May, Grant Ward Zdroj: shieldtv.net

Není to tak dávno, co se spustila propagační kampaň nově připravovaného seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Od té doby uplynulo teprve několik málo měsíců a právě dnes se na světlo dostala informace o premiéře prvního dílu.

Projekt, který určitě neunikne očím fanoušků světa Marvelu, si vzala pod svá křídla stanice ABC. Ta měla v předchozích letech na starosti například celosvětově populární seriál Ztraceni a pohádkový fantasy svět přenesený do našeho v seriálu Once Upon a Time.

Agenti S.H.I.E.L.D-u se pod velením Phila Coulsona (Clark Gregg), který přežil útok Lokiho, pokusí o eliminování zločinců se superschopnostmi. V tom mu pomůže speciálně seskládaný tým odborníků na tuto problematiku.

Pokud máte možnost sledování, tak si ji určitě nenechte ujít. Premiéra je stanovena na osmou večerní hodinu západního standardního času, tedy na druhou ranní hodinu 25. září našeho časového pásma.

Agents of S.H.I.E.L.D znají datum premiéry. Na obrazovkách se objeví v září
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.