Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

AMcon přiblíží návštěvníkům Festivalu fantazie anime a mangu i letos

Marek Hofman

Marek Hofman

15. 6. 2011

Linie AMcon doprovází Festival fantazie pět let po sobě. Také letos budou mít návštěvníci Festivalu možnost zaskočit na promítání filmů, zadebatovat si nebo vyslechnout některou z mnoha přednášek.

Nepřehlédněte linii AMconu na Festivalu fantazie 2011 Zdroj:sxc.hu

AMcon se soustředí převážně na japonské kreslené filmy a obrázkové příběhy. Jinak řečeno na anime a mangu. Ani letos nevynechá účast na Festivalu fantazie 2011 a nabídne japonskou popkulturu všem zájemcům. A přestože pět dní, během nichž linie poběží, není krátká doba, nudit by se návštěvníci neměli.

Zaujalo vás anime? Přečtěte si také slovníček anime pojmů

Pořadatelé toho pro ně totiž chystají mnoho. Velkou část programu zabírají filmy a seriály, kromě nich se budou promítat také různé videoklipy a pouštět hudba. Přednášející rozeberou mimo jiné nejtypičtější charaktery v anime, na paškál si vezmou jak dívčí, tak mužské postavy. Na své si tedy přijdou zástupci obou pohlaví. Účastníci se dozvědí něco japonských hrách a budou se moct zúčastnit několika soutěží. Ty, kterým anime a manga nic moc neříkají, mohou nalákat v našich končinách známější Želvy ninja nebo Včelka Mája. Samozřejmě s japonským dabingem.

Podívejte se také na info o Festivalu fantazie 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

AMcon přiblíží návštěvníkům Festivalu fantazie anime a mangu i letos

Hide picture