×
FANZINE.cz

Američan vytvořil joystick velikosti stolu. Zábava ho přišla na 70 tisíc korun

FOTO: Nintendo ovladač stolekJe to již dlouhá řádka let, co vyšlo poslední Nintendo, jedna z legendárních konzolí, která znamenala revoluci v herním světě. I přesto však nepřestávají její fanoušci vytvářet další a další vymoženosti, činící tuto již tak legendární konzoli ještě unikátnější.

FOTO: Nintendo ovladač stolek
Dětský sen mnoha lidí se již dá pořídit přes internet. Zdroj: etsy.com

Tentokrát se Američan Charles Lushear, tvůrce stolku ve tvaru Enterprise, rozhodl, že se vytvoří obyčejný pokojový stolek před televizi v podobě ovladače právě k této konzoli. Aby toho však nebylo málo a jeho výtvor z javorového, mahagonového a ořechového dřeva byl ještě unikátnější, je stolek dokonce fungujícím ovladačem.

VIDEO: God of War 4 Ascension se představil světu v krátkém teaser traileru

Všechna tlačítka fungují naprosto bezchybně, ale pro plnohodnotný herní zážitek byste museli mít vzhledem k velikosti ovladače spíše rozměry Hulka. Sám tvůrce tvrdí, že stůl je určen ke hře pro dva hráče, kdy jeden ovládá pohyb postavy a druhý se stará o  tlačítka A a B.

Celá tato zábava, která rozhodně přichází i se zárukou dostatku tříšek po dokončení hry, vyjde v přepočtu na 70 tisíc korun.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..