Menu
FANZINE.cz
Technologie

Američance prolétl střechou objektiv fotoaparátu. Těsně minul školu

Jan Holan

Jan Holan

26. 9. 2011

Jedná se o nový trik paparazzi, jak získat exkluzivní fotky ze soukromí celebrit? Asi ne, každopádně scénář mohl být katastrofický. Objektiv o váze dvou liber padal nejspíše tisíce metrů, jen aby dopadl pár desítek metrů od základní školy.

Škoda se vyšplhala na 4,500 dolarů, Zdroj: blog poškozené osoby

Druhého září cosi upoutalo pozornost obyvatel města Pentaluma v Kalifornii. Dům Debbie Payne se otřásl v základech poté, co jeho střechou prolétl objektiv o váze dvou liber (0,907 kg) a zanechal po sobě díru velikosti devíti palců a dvě zničená okna.

Podívejte se na INgSOC. Jízdní kolo budoucnosti s nabíječkou pro iPhone!

Paní Payne okamžitě zalarmovala policii, a ta se rozhodla vyhledat majitele objektivu. Zatím se pokoušejí srovnat místo pádu objektivu s trasami letadel, pravděpodobnost nalezení majitele je ovšem mizivá. Způsobená škoda čítající 4 500 dolarů bude zčásti uhrazena pojišťovnou, majitelka domu musí ovšem zaplatit částku tisíc dolarů. Doufá, že ji ve finále uhradí majitel objektivu.

Přestože Debbie Payne není ze způsobené škody nadšená, je velmi ráda, že se nikomu nic nestalo. Její dům je totiž jen dvě stě stop (asi 61 m) od základní školy, a případný katastrofický scénář tak mohl být mnohem horší.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Američance prolétl střechou objektiv fotoaparátu. Těsně minul školu

Hide picture