×
FANZINE.cz

Andrzej Pilipiuk: Cesta do Nidarosu. Poslední červencová sci-fi novinka je z Polska – rozesměje i vesmír

Humorná sci-fi - další novinka na červenec 2015. Zdroj: výřez knižní obálky.

Koncem předposledního červencového týdne se propečeným fanouškům science fiction dostane alespoň částečného zchlazení. Mrazivý vesmír je přivítá v úvodním dílu další z humorných knižních sérií A. Pilipiuka.

Humorná sci-fi - další novinka na červenec 2015. Zdroj: výřez knižní obálky.
Humorná sci-fi – další novinka na červenec 2015. Zdroj: výřez knižní obálky.

Andrzej Pilipiuk: Cesta do Nidarosu

Začíná to jako u Hitchcocka. Ne však zemětřesením, ale rovnou zkázou celé Země. A potom… napětí stále roste. V příběhu účinkují: Vesmírní nomádi, kteří šlohli pět tun knížek i s přebalem, čili budovu Národní knihovny. Náhodní turisté, vržení ze svého času na dno středověkého slumu, kde musí nejen přežít a najít Jelení oko, ale hlavně co nejdříve zjistit, co to k čertu vlastně je!

Zdroj: knižní obálka.
Zdroj: knižní obálka.

A v neposlední řadě hansovní kupci z šestnáctého století s duší válečníků a objevitelů. Zapněte si pásy. Cestovní kancelář Pilipiuk Travel vás zve na další výpravu v čase a prostoru. Na programu je survival na pevnině i na moři, příval akce, která vám vyrazí dech a krevní tlak vyžene do nebetyčných výšin…

Román Cesta do Nidarosu je úvodním svazkem nové šestidílné knižní ságy Oko jelena z pera populárního polského spisovatele, jenž proslul zejména humoristickými příhodami věčně opilého amatérského exorcisty Jakuba Vandrovce.

Vydá nakladatelství Laser-books 23. července 2015.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..