Menu
FANZINE.cz
Technologie

Apple MacBook Air! Rychlý a zároveň elegantní

Monika Šulcová

Monika Šulcová

28. 7. 2011

OBR: Apple MacBook AirMacBook Air od firmy Apple přináší novou generaci počítačů. Tenké, lehké a elegantní, takové jsou oba nové notebooky MacBook. Novinky, vychytávky a vysoká rychlost.

OBR: Apple MacBook Air

MacBook Air, rychlejší než kdy předtím Zdroj: apple.com

Jak MacBook Air s 11,6“ monitorem, tak s 13,3“ monitorem mají v sobě nejnovější procesor Intel, a to Core 2 Duo, kde jsou procesory i5 a i7. Díky tomu má MacBook rychlejší výkon a paměť a je skoro 2,5 krát rychlejší než jeho předchůdci.

Jak se rybaří na herní konzoli? Čtěte se na recenzi hry Rapala Pro Bass Fishing!

Dále je pod kapotou HD grafický procesor 3000 s čipem, díky němuž jsou videa rychlejší, kvalitnější a videohovory mají téměř okamžitou odezvu, takže můžete mluvit se svými blízkými a přáteli tak, jako by seděli přímo naproti. S MacBook budete moci přenášet data až 12krát rychleji.

OBR: Apple MacBook Air

Tenký, elegantní a přesto velice výkonný Zdroj: apple.com

Pro usnadnění disponují podsvícenou klávesnicí, takže skoro světlo nepotřebujete. Nový je také Multi-Touch, kde vše zvládnete intuitivně a jednou rukou. Chcete stránku posunout doprava, jeďte prsty doprava, chcete nahoru, jeďte nahoru. Snadné, přirozené a rychlé. Baterie má mít výdrž pět až sedm hodin. Dost času na videohovory, filmy a fotografie.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Apple MacBook Air! Rychlý a zároveň elegantní

Hide picture