Menu
FANZINE.cz
Technologie

Apple staví vlastní restauraci. Bojí se dalších nechtěných úniků informací

Jan Holan

Jan Holan

1. 5. 2012

 

FOTO: Apple iPodApplu se už několikrát stalo, že na veřejnost unikly detaily o nových produktech, nebo dokonce rovnou prototypy. Neopatrným zaměstnancům proto postaví vlastní restauraci.

FOTO: Apple iPod

Tak velká firma jako Apple si prozrazení svých prototypů nemůže dovolit. Zdroj: Apple.com

To, že se nějaké firmě nepodaří svoje dílo udržet pod pokličkou, je na denním pořádku. Zatímco u her to zas taková tragédie není, mnohem hůř je tomu u různých technologií. S tím má zkušenosti i společnost Apple, protože za poslední dva roky se zaměstnancům této společnosti podařilo zapomenout v restauraci prototyp iPhonu 5 a předtím i čtyřky. S tím se vedení rozhodlo skoncovat originálním způsobem – stavbou vlastní restaurace.

Praktičnost se Applu rozhodně upřít nedá, díky stavbě vlastního stravovacího zařízení budou nyní zaměstanci firmy muset opouštět areál pouze kvůli spánku. Jak tvrdí Dan Whisenhunt, ředitel přes realitní zařízení Applu, je toto opatření přímým důsledkem bezpečnostních obav. Očekává, že zaměstanci přijmou návrh s nadšením, neboť se konečně budou moci bavit o svých aktuálních výzkumech bez toho, aby trpěli obavou z prořeknutí na veřejnosti a následujícího vyhazovu z práce.

Podívejte se na VIDEO: Superrychlá potrubní kapsle vás vezme kolem světa za šest hodin

Plánovaná budova bude obsahovat kavárnu, konferenční místnosti, salonky a podzemní garáže pro případné hosty. Přesto ani tohle možná nebude stačit k tomu, aby se Applu podařilo úniku informací zabránit. Restaurant bude totiž otevřený pouze od snídaně do odpoledne a nic tak nezabrání zaměstnancům, aby si večer zašli někam na pivo a nejnovější prototyp zapomněli tam.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Apple staví vlastní restauraci. Bojí se dalších nechtěných úniků informací

Hide picture