Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Arma 3 posouvá datum vydání na blíže nespecifikovaný termín příštího roku

Jakub Bilko

Jakub Bilko

14. 12. 2012

Datum vydání taktické, válečné střílečky Arma 3 společnosti Bohemia Interactive bylo odloženo na neurčený termín roku 2013. Vývojáři využijí přidaný čas k co nejlepšímu vyladění hry.

Vydání třetí Army bude upřesněno zkraje příštího roku Zdroj: oficiální stránky

Studio chce v rámci odkladu zajistit, aby hra disponovala maximálním možným potenciálem, přičemž pro příští rok očekává dokončení plánů na vydání. Bylo také oznámeno, že Joris-Jan van’t Land, působící v Bohemce deset let, nahradil na postu vedoucího projektu Daniela Musila, který studio opustil.

„Momentálně jsme v procesu zavádění nových změň, které nám pomohou inovovat i za těchto nečekaných okolností, tedy čelení problémů, jež jsme si jen těžko mohli představit,“ odkazoval Land svým vyjádřením na zatčení dvojice českých vývojářů, obviněných ze špionáže vojenských zařízení v Řecku.

Čtěte také: Assassin’s Creed 3 se stal nejrychleji prodávaným titulem v historii Ubisoftu

„Stále se snažíme situaci porozumět a doufáme, že naši kolegové budou co nejdříve propuštěni. Ačkoliv nás jejich situace ovlivnila po stránce osobní, dále pokračujeme na klíčových úkolech týkajících se vydání hry Arma 3,“ pokračoval.

K datu vydání se Land vyjádřil takto: „Doufám, že tento update poskytuje odpovědi týkající se stavu našeho projektu. V současné době třídíme specifika, abychom byli schopni přinést ucelenější oznámení na počátku příštího roku.“

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Arma 3 posouvá datum vydání na blíže nespecifikovaný termín příštího roku

Hide picture