Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Arnold Schwarzenegger se vrací do role Terminátora. Natáčení začne příští rok

Jan Chalupa

Jan Chalupa

28. 7. 2012

FOTO: TerminatorArnold Schwarzenegger potvrdil páté a šesté pokračování slavného sci-fi trháku Terminátor. Podle něj by měl děj snímku přímo navazovat na předchozí díl série s názvem Terminátor: Salvation.

FOTO: Scharzenegger

Arnold is back. Zdroj: distributor filmu

Režie byla svěřena Justinu Linovi, který natočil například několik dílů ze série Rychle a zběsile. Návrat do své slavné role potvrdil padlý guvernér státu Kalifornie Arnold Schwarzenegger.

„Zatím vám k tomu nemohu moc říct. Všechno se drží pod pokličkou, jestli mi rozumíte. Můžu vám prozradit, že se začne natáčet příští rok a že to budou nejtěžší filmy, jaké jsem kdy točil,“ prozradil k celé záležitosti Schwarzenegger.

Předchozí snímek Terminátor: Salvation sklidil poměrně ostré kritiky jak od recenzentů, tak od fanoušků. Důvodem byla podle Oldřicha Mánerta především snaha překovat osudovost a oduševnělost předchozích dílů do vizuálně působivé postapokalyptické akční smršti.

Přesto producenti dali zelenou dalším pokračováním.

Nepřehlédněte: Arnold Schwarzenegger má své muzeum. Jeho soše požehnal i kněz

„Někteří producenti a majitelé práv sice nebyli moc spokojení s tím, co režisér s přezdívkou Mcg natočil, ale zároveň to podle nich bylo dost dobré na to, aby se pokračovalo a natočily se další dvě pokračování,“ přibližuje Arnold situaci.

Dodejme, že Arnold Schwarzenegger v současné době finišuje akční snímek The Tomb.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Arnold Schwarzenegger se vrací do role Terminátora. Natáčení začne příští rok

Hide picture