Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Arnold se vrací jako Barbar Conan. Točit se má začít koncem letošního roku

Redakce

Redakce

22. 1. 2013

asset_Conan_titulka_2Remake filmu Barbar Conan z roku 2011, ač v 3D, byl pro mnohé velikým zklamáním a to nejen pro diváky. Studio Universal, které stojí za původními verzemi s Arnoldem Schwarzeneggerem, se rozhodlo, že tuto legendu nenechá zaniknout. 

Původní Conan z roku 1982. Foto: Universal Studios

Po úspěšném zakoupení práv se chystají natočit zbrusu nový příběh Legenda o Conanovi, který by měl navazovat na příběhy v duchu samotného Roberta E. Howarda v hlavní roli s Arnoldem Schwarzeneggerem. Právě postavou Conana nastartoval Arnold svou hvězdnou kariéru a zapsal se nesmazatelně do povědomí diváků.

Uvěřitelnosti příběhu nahrává, že Schwarzenegger, který letos oslaví 66 let, bude hrát postavu svého věku. Conan vyzrál v krále, který se na konci svých dnů chystá na odchod do Valhally, kam může odejít jen jako pravý válečník. A proto čeká na svou poslední velkolepou bitvu.

Natáčet by se mělo na Novém Zélandu. Společnost s producentem Frederikem Malmbergem nechce nechat nic náhodě. Plánují najmout si kvalitní áčkové tvůrce. Zatím se mluví o Crisi Morganovi (Cellular) jako o možném scénáristovi. Přestože jméno režiséra není ještě známé, Arnold věří, že studio vybere dobře a že se budeme moci těšit na kvalitní film plný zábavy již koncem roku 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Arnold se vrací jako Barbar Conan. Točit se má začít koncem letošního roku

Hide picture