Menu
FANZINE.cz
Technologie

Assassins Creed 3: Revelations odhaleno! Podívejte se na první teaser

Martin Mašek

Martin Mašek

3. 5. 2011

Není to ani půl roku, co vyplaval na povrch třetí díl assassinských dobrodružství, a už tu máme další díl! Tentokrát s podtitulem Revelations. Bude to konečně završení příběhu, nebo jen další omáčka navíc?

Půjde jen o další spin off nebo regulérní třetí pokračování? Zdroj: Vydavatel hry

Assassins Creed je úžasná hra, o tom není pochyb, ale je zatraceně dlouhá. Většina her dokáže vše rozplést na konci hry, ale Assassins Creed prostě dokázal ve třech hrách udělat neskutečně epický příběh. Dozajista to byl záměr, udělat tak dlouhou hru, aby si hráč pak chtěl koupit další a další díl. Proč ne, strategie je to dobrá.

Revelations je dalším dílem série a doposud není ani trochu jasné, o co vlastně jde. Ubisoft vypustil na světlo světa kratičký teaser, ve kterém není vidět skoro nic. Na začátku probleskne hláška Synch error. Také je rozhodně vidět Animus a jeho prostředí, hrad z prvního dílu, sídlo assassinského řádu, podivný kruhový artefakt, sem tam nějaký arabský text a ruka assassina s čepelí. Pravděpodobně jde o drobné indicie, které povedou k většímu množství relevantních informací.

Znamená to, že se vrátíme do kůže Altaira? Nebo některého z jeho předků či potomků? Ubisoft moc dalších informací nevypustil, takže nezbývá, než čekat na další. Schválně jestli Revelations (v překladu Odhalení) dostojí svému názvu a skutečně už vše odhalí. Více informací bude publikováno na světové herní výstavě E3.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassins Creed 3: Revelations odhaleno! Podívejte se na první teaser

Hide picture