Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Assassin’s Creed 3 se dočká DLC s odkazem alternativní historie

Jakub Bilko

Jakub Bilko

4. 10. 2012

Ubisoft odhalil podrobnější informace o stahovatelném obsahu Assassin’s Creed 3, který přinese v rámci Season Passu novou kampaň s alternativními historickými fakty.

OBR.: Assassin's Creed 3 - Tyranny of King Washington

George Washington jako Connorův cíl v epizodickém DLC zdroj: reprofoto assassinscreed.ubi.com

Season Pass hráčům umožní přístup k pětici nadcházejícím DLC, jež se objeví do šesti měsíců od vypuštění hry. Kromě nových map a postav pro multiplayer zasáhne stahovatelný obsah i singleplayerovou část hry.

Poměrně zajímavě vyhlížející přídavek The Tyranny of King Washington totiž přinese zcela novou kampaň v podobě epizodického příběhu ukrytého ve třech DLC a povypráví alernativní dějiny americké revoluce.

Čtěte také: Představujeme herní novinky na říjen. Přichází Medal of Honor: Warfighter

Největší revoluční hrdina George Washington se pod touhou nekonečné moci a zajištění kolonií stává králem, jehož tyranie nenechá nikoho chladným. Právě Connor má za úkol tyrana, jehož považoval za přítele, sesadit a navrátit tak zemi svobodu.

Výkonný producent Ubisoftu Sebastien Puel řekl: „Když se Assassin’s Creed 3 zaměřuje na historii, která se opravdu odehrála, chtěli jsme být v rámci DLC liberálnější a ukázat, jak by se dané události mohly vyvíjet.“

Season Pass je zatím přístupný k předplacení na PS Store. Verze pro Xbox 360 se objeví 31. října a 22. listopadu také pro PC. Všechny DLC přídavky se chystají i pro konzoli Wii U.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassin’s Creed 3 se dočká DLC s odkazem alternativní historie

Hide picture