Menu
FANZINE.cz
Technologie

Assassins Creed 3 se provalil ještě před zveřejněním. Mrkněte na obal

Marek Jedinák

Marek Jedinák

2. 3. 2012

Únik plakátu hry Assassins Creed 3 nedopatřením jednoho amerického řetězce způsobil předčasné odhalení dlouho očekávané hry. První obrázky ukončily všechny spekulace týkající se místa a doby, v níž se bude vrchol příběhu odehrávat.

O zasazení hry do období americké Války za nezávislost již nejsou nejmenší pochybnosti. Zdroj: facebook.com

Pro vydavatele série Assassins Creed již nemělo smysl dále mlžit, a tak odhalil první oficiální artworky ke třetímu dílu série o spolku zabijáků. Je z nich naprosto patrné to, k čemu směřovala celá řada indícií, děj se totiž posune o několik staletí v čase a prostoru. Středomořskou oblast nahradí severoamerický kontinent.

Čtěte také: nejočekávanější hry roku 2012 mohou přinést i velká zklamání

Jak naznačuje vybavení postavy na oficiálních obrázcích, hlavní postavou se nemusí stát pouze řadový příslušník jedné z původních třinácti kolonií, ale možná i indiánský míšenec. Dá se předpokládat, že se podobně jako v předchozích dílech Niccolo Machiavelli či mistr Da Vinci objeví i některá z výrazných historických osobností. V úvahu připadají George Washington či Thomas Jefferson.

Vývojáři se tímto krokem vydali k příslibu slušných zisků, neboť umístění hry do klíčového období amerických dějin nemůže zůstat ve Spojených státech bez povšimnutí.

Po poněkud rozporuplně přijatém dílu Revelations si vydavatel může napravit reputaci. Pozitivní zprávou pro příznivce série je fakt, že na trojce pracují autoři doposud nejlépe hodnoceného druhého dílu. Více informací přislíbil vydavatel na 5. března letošního roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassins Creed 3 se provalil ještě před zveřejněním. Mrkněte na obal

Hide picture