Menu
FANZINE.cz
Technologie

Assassins Creed 3 vyjde s českými titulky. Na PC i konzole

Marek Jedinák

Marek Jedinák

10. 4. 2012

Očekávaná pecka Assassins Creed 3 vyjde v České republice s lokalizací formou titulků. Potvrdil to vydavatel hry pro Českou republiku. Příjemným překvapením pro hráčskou komunitu je fakt, že budou lokalizovány i verze pro obě konzole, což stále ještě ani zdaleka nebývá standardem.

Asssassins Creed 3 si čeští hráči dle nejnovějších informací vychutnají také s českými titulky. Zdroj: vydavetel hry

Jedna z nejočekávanějších her letošního roku, Assassins Creed 3, se v České republice dočká částečné lokalizace formou titulků. Poprvé v historii brandu si jich budou moci užít i majitelé konzolí. Především pro příznivce PlayStationu 3 jde o skvělou novinku, neboť většina byť exkluzivních her právě pro tuto platformu je dostupná pouze v angličtině.

Čtěte také: Brýle Remee umožňují kontrolovat sny. Stojí přibližně 1 500 korun

Lokalizovaná hra bude samozřejmě i součástí veškerých sběratelských a předobjednávkových edic, ať již ve Freedom edici, Join or Die edici a nebo Special edici určené k předobjednávkám, naleznete hru s českými titulky.

„Jsme nesmírně hrdi na to, že můžeme českým fanouškům této legendární série přinést lokalizovanou verzi a věříme a doufáme, že ocení české titulky v tomto fenomenálním pokračování, které je největším projektem v dějinách Ubisoftu.“ komentoval Michal Valkoun, prezident společnosti ConQuest entertainment.

Dle zatím platných informací vyjdou všechny verze hry ve stejný den, zatímco u minulých dílů vycházela PC v porovnání s verzí konzolovou o něco později, což bylo způsobeno převážně prací na vylepšení její grafické stránky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassins Creed 3 vyjde s českými titulky. Na PC i konzole

Hide picture