Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Assassin’s Creed 3:Tyranny of King Washington se představuje trailerem

Jan Perlík

Jan Perlík

20. 2. 2013

Série Assassin’s Creed získala do svých řad výrazný titul v podobě třetího dílu. Pozitivní kritika a vysoká prodejnost zařídily, že se hra stala velice opěvovanou ze všech stran.

video
play-sharp-fill

Nyní Ubisoft přichází se stahovatelným přídavným balíčkem, ve kterém půjde o krutovládu krále Washingtona. K této příležitosti se na internetu objevil i oficiální trailer, který blíže představuje rozšíření. Vzpomeňme na druhou světovou válku a jaký vliv v ní měl Hitler. Co by se stalo, kdyby tento vůdce nikdy nedostal šanci?

Nepřehlédněte: GRID 2 pokračuje v závodní jízdě a žhaví asfalt v novém gameplay videu

To se můžeme jen domnívat. V Assassin’s Creed 3: Tyranny of King Washington však poznáme, jakému osudu by čelil hlavní hrdina Connor v případě, že by Washington měl v úmyslu získat největší nadvládu. Jak samo video divákům říká, revoluce byla pouze začátkem. Co bude v samém závěru? Nastane šťastný konec?

O tom se můžete přesvědčit sami stažením DLC balíčku Tyranny of King Washington. Předpokladem zůstává, že jste majiteli plné verze Assassin’s Creed 3. Rozšíření lze získat na PC, PS3 i Xbox 360.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassin’s Creed 3:Tyranny of King Washington se představuje trailerem

Hide picture