Menu
FANZINE.cz
Technologie

Assassins Creed Revelations. Ezio dostane nové schopnosti a zbraně

Marek Jedinák

Marek Jedinák

19. 7. 2011

!Video!Na oficiálním facebookovém kanále se objevilo nové video, ve kterém vývojáři hry ze studia Ubisoft odpovídají na fanouškovské dotazy. Jeden z nich promluvil o nových zbraních a schopnostech hlavního hrdiny. Jaké eso v rukávu má už padesátiletý Ezio?

Padesátiletý Ezio své vystřelovací dýky stále ovládá na výbornou. Zdroj: distributor hry

Na oficiálním facebooku herní série Assassins Creed se objevilo video, ve kterém se jeden z herních vývojářů věnuje fanouškům a zodpovídá některé otázky. Dle jeho vyjádření se můžeme těšit na rozšíření Eziových znalostí v oblasti vyrábění výbušných zařízení. Některá budou sloužit pouze k odlákání nepřátel (dýmovnice), zatímco jiné připomenou svoji podobou a funkcemi spíše moderní granáty.

Přečtěte si o hráčích závislých na hře World of Warcraft!

V souvislosti s dýmovnicemi se v průběhu několikaletého působení na špičce sekty assassinů získala hlavní postava novou schopnost eagle sense. Ezio dokáže předpovídat pohyb stráží a dokáže lépe vidět v kouřem zahaleným prostorech.

Autoři hry slibují, že v tomto druhu komunikace s komunitou budou i nadále pokračovat. Zanedlouho se tak jistě objeví další video.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassins Creed Revelations. Ezio dostane nové schopnosti a zbraně

Hide picture