Menu
FANZINE.cz
Technologie

Assassin’s Creed Revelations na E3 odhaluje příběh i podobu hry!

Tadeáš Kubů

Tadeáš Kubů

9. 6. 2011

OBR: Assassin's Creed RevalationsJste fanoušky Assassin’s Creedu, skrytých čepelí a dalších vymožeností nájemných vrahů? Tak to budete nadšení z toho, co odhalili vývojáři společnosti Ubisoft v Los Angeles na herním veletrhu E3. Topzine.cz přináší malé nahlédnutí pod pokličku posledního dílu této série.

OBR: Ezio útočí

Ezio se vrací tak jak ho známe!                                                 Zdroj: Ubisoft.com

Čtěte další novinky z herního veletrhu E3 na Topzine.cz!

Ano, první informací, která nám byla na E3 prezentována, byl fakt, že Revelations bude završením série Assassin’s Creed. Dozvíme se tedy, jak dopadne Eziovo následování stop asasína Altaira, hrdiny prvního dílu, a jejich neutuchající boj proti řádu Templářů.

Víme také, že stíhání nás zavede po Florencii, Římu a Benátkách z Eziovy rodné Itálie dále na východ po březích Středozemního moře do Osmanské říše. Šperkem nového dílu bude pak Konstantinopol, která bude ještě větší a propracovanější než předchozí města.

V arsenálu Ezia pro poslední díl série přibude například plamenomet, kterým budete pálit v přístavu po okolních lodích. Další novinkou by měly být častější prostřihy zapracované do příběhu.

Jejich účelem bude zatáhnout nás ještě více do děje a umocnit zajímavou příběhovou linii. Ta a úžasně propracované prostředí by měly být opět tahounem celé hry.

Datum vydání je prozatím stanoveno na 15. listopadu 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassin’s Creed Revelations na E3 odhaluje příběh i podobu hry!

Hide picture