Menu
FANZINE.cz
Technologie

Assassins Creed Revelations uzavře příběh zabijáka Ezia

Redakce

Redakce

21. 7. 2011

Assassins Creed RevelationsScenárista hry Darby McDevitt se nechal slyšet, že Revelations sice uzavře Eziovu trilogii, ale příběh kolem Desmonda Milese a čtečky DNA Animus pochopitelně dořešen nebude, protože musí vydělávat dál, a tak několik důležitých otázek zůstane dál nezodpovězeno.

Assassins Creed Revelations Ezio

Už víte co znamená vraždit pro výhled? Zdroj: Výrobce hry

Slíbil však, že se dozvíme důležité detaily z Eziova a Altairova života a to, jak zapadají do celého schématu. Dále na computerandvideogames.com prozradil, že uvidíme kousky života italského zabijáka, které by podle pravidel Animu neměly být přístupné. No dobře, snad si tvůrci nepodkopou celkem solidně vymyšlenou zápletku snahou o vynucená překvapení a seriálovým natahováním.

Vtipálek zavolal zásahovou jednotku na majitele Xboxu!

Assassins Creed Revelations a jeho hrdina Ezio jsou vlastně takovou stylovou dvojicí a paralelou. Jde snad o poslední AC na stejném enginu a i starý assasín jde do důchodu (jestli přežije), ale pořád ještě je to pekelně čiperný stařík. Trojka tedy až takový posun nepřinese, ale můj tip je, že se po čase dostaneme s AC do současnosti, třeba právě za Desmonda, který nám ukáže, jak vypadá parkour v moderním velkoměstě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassins Creed Revelations uzavře příběh zabijáka Ezia

Hide picture