Menu
FANZINE.cz
Technologie

Assassins Creed: Utopia míří na mobilní telefony. Slibuje parádní zážitek

Marek Jedinák

Marek Jedinák

23. 6. 2012

Podle producenta hry půjde o skutečně plnohodnotného člena série, jenž bude dostupný v kompaktních rozměrech. Minimálně jedním z úkolů bude budování utopického města v období raného kolonialismu.

První artwork přímo vyzařuje naprosto typickou atmosféru celé série zdroj: facebook.com

Série Assassins Creed se stala jedním ze skutečných herních klenotů, což si jeho vydavatel velmi dobře uvědomuje. Expanze série na ostatní platformy, ať už se jedná o Nintendo DS či PS Vita, bude pokračovat také na mobilní telefony.

Čtěte také: Vybrali jsme nejlepší zombie hry. Naučí vás přežít invazi nemrtvých

Nejnovější přírůstek do rodiny videoher s hlavním motivem příběhu guildy asasínu ponese název Utopia, odkazující na rajské město známé z publikace renesančního filosofa Thoma Morea.

Veleúspěšná série se podle producenta hry Adreana Meuniera, který poskytl rozhovor pro web PocketGamer, zaměří na budovatelský aspekt hry. Hráči si tak budou po vzoru druhého dílu piplat své městečko, jehož cílem bude vymanit se z imperialistického vlivu evropských koloniálních velmocí.

V zásadě tak má jít o určitý tematický předvoj toho, co přijde v regulérním třetím díle, i když mezi nimi ve skutečnosti není žádná přímá spojitost.

Hra bude dostupná v zatím nespecifikovaný termín pro iOS a Android.

Budovatelský koncept hry by mohl uživatelům mobilních telefonů vyhovovat

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassins Creed: Utopia míří na mobilní telefony. Slibuje parádní zážitek

Hide picture