×
FANZINE.cz

Autogramiáda Williama Kinga tento pátek v Praze

Autogramiáda Willama Kinga v knihkupectví Fantasya.

Willian King: WarhammerPopulární autor hrdinské fantasy a science fiction William King se zúčastní otevření nových prostor knihkupectví Fantasya. Tento pátek se zde bude konat jeho autogramiáda. Na nové adrese v Praze na Vinohradech jsou od 18 hodin vítáni fanoušci tohoto autora, milovníci fantastiky i všichni ostatní. 

Autogramiáda Willama Kinga v knihkupectví Fantasya.

Autogramiáda proběhne tento pátek 8. 11. 2013 od 18 hodin. Akce je spojena se slavnostním otevřením nových prostor knihkupectví Fantasya. Jehož sídlo je na adrese Šafaříkova 11/370, Praha – Vinohrady.

William King je úspěšný britský autor fantastiky. Na svém kontě má, kromě mnoha povídek, také například romány ze série Warhammer, Terašskou tetralogii či román Kormak strážce.

Pozvánka na autogramiádu Williama Kinga.
Pozvánka na autogramiádu Williama Kinga.

Z knihkupectví se všichni přítomní mohou od 19 hodin přesunout do nedaleké Restaurace Zvonařka www.restauracezvonarka.cz. Zde jsou zváni k posezení s autorem.

Kromě uvedených lákadel čekají návštěvníky také třeba 3D makety knih a po dobu křtu mezi 18. a 19. hodinou se mohou těšit na příjemné 20 – 30 % slevy nabízených knih.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..