Menu
FANZINE.cz
Technologie

Bastion začíná éru her v Google Chrome. Hrajte kvalitní hry v prohlížeči

Jan Holan

Jan Holan

27. 12. 2011

Indie hra z izometrického pohledu jménem Bastion, která si letos odbyla svoji premiéru na Xbox Live Summer of Arcade a sesbírala vysoké hodnocení, se stane první hrou, která vyzkouší možnost technologie Nativního klienta Google Chrome prohlížeče.

Bastion bodoval mimo jiné i soundtrackem a okouzlující grafikou Zdroj:gamesjames.com

Tato technologie by měla podle Googlu zvýšit výkon pro určité aplikace, jako například hry. Mimo to by využívání existujícího kódu ve vývojovém prostředí mělo pro vývojáře velmi usnadnit portování her.

Verze Nativního klienta Bastionu odstartovala osmého prosince na Chrome Web Store, kde si ji můžete pořídit za patnáct dolarů. Greg Kasivin z Supergiant Games uvádí, že verze by neměla být kompromisem. Měla by mít vysoké rozlišení 1080p a běžet stejně plynule jako na počítači či Xboxu 360.

Přečtěte si také Vybrali jsme nejhorší hry k Vánocům. Tyhle pařby si raději nepřejte

Pro stejnou cestu se rozhodli i vývojáři ze studia Square Enix, kteří taktéž přislíbili některé svoje hry pro Chrome Web Store. První z nich budou Mini Ninjas, jejichž otevřená beta startuje již zanedlouho a i poté budou jistě následovat další kousky od tohoto studia.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bastion začíná éru her v Google Chrome. Hrajte kvalitní hry v prohlížeči

Hide picture