×
FANZINE.cz

Batman: Arkham Origins láká efektním soubojem Batmana s Deathstrokem

Připravovaný prequel o Batmanovi předvádí animátorské řemeslo v tom nejlepším světle v krátkém CGI filmečku. Jak si povede Batman proti nejlepšímu zabijákovi na světě?

video
Vývojáři z montrealské pobočky Warner Bros., kteří dostali nelehký úkol vyrovnat se studiu Rocksteady, po němž sérii her o netopýřím muži přebrali, vyrukovali hned ze začátku s těžkým kalibrem. Tím je několikaminutový trailer předvádějící souboj Batmana s nejlepším zabijákem DC univerza jménem Deathstroke.

Ze začátku (ne)vidíme Batmana vykonávat jeho klasicky čistou a tichou práci na několika nic netušících lupičích. Jenže pak se ukáže, že skupina bezbranných padouchů byla jen návnada a na scénu přichází Deathstroke. Co mu chybí v superschopnostech, nahrazuje perfektním výcvikem a sympatickou zákeřností.

Celé střetnutí jde hezky tělo na tělo a z každého útoku cítíte, že by mohl být smrtelný. Choreografie se povedla na výbornou a kinetika působí tak přirozeně, jako by se před vašima očima rvali lidé z masa a kostí místo pixelů a polygonů. Na konci se ukáží i sniper Deadshot a padouch Black Mask, který by měl v chystané hře zastávat pozici hlavního Batmanova protivníka.

Batman: Arkham Origins vyjde 25. října na  Wii U, PS3, Xbox 360 a PC.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..