Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Batman pro Muže z oceli 2 obsazen. Ben Affleck ztvární Temného rytíře

Jan Uhlík

Jan Uhlík

23. 8. 2013

Affleck ArgoStudio Warner Bros utnulo tipec všem spekulacím a ohlásilo obsazení pro netopýřího muže v pokračování Muže z oceli. Ben Afflack dostal roli i přes své dřívější popírání účasti na filmu.

Affleck Argo

Ben ve svém vlastním filmu Argo. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Pro některé klid na duši a pro druhé silné rozpaky. Tak zapůsobilo nedávné prohlášení WB o získání role Batmana Benem Affleckem. V Muži z Oceli 2 si tak zahraje rivala Supermana v podání Henryho Cavilla. Tímto si Ben zajistil i místo v chystané Justice League a samostatném novém netopýřím filmu.

„Ben představuje perfektní protiváhu pro Henryho ztvárnění Supermana. Má odpovídající herecké schopnosti ke ztvárnění staršího a moudřejšího muže, než je Clark Kent. Dokáže zahrát zkušeného bojovníka, který navíc oplývá šarmem milionáře Bruce Wayna. Nemohu se dočkat spolupráce s ním,“ opodstatnil svou volbu Zack Snyder.

Affleck není žádným filmovým amatérem. Jeho kariéra začala už v útlém dětství a od té doby si zahrál ve 49 filmech. Nejznámější se stal díky svým rolím v Armageddonu a Pearl Harboru. Dokonce dosáhl i nejvyššího ocenění, avšak ne za herecký výkon. Dva Oskary získal za scénář k filmu Dobrý Will Hunting a za nejlepší snímek roku 2012 Argo, který si sám režíroval.

Affleck Daredevil

Affleck jako marvelovský superhrdina Daredevil. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Krom toho mu nejsou cizí ani role superhrdinů. Vedle role George Reevese, představitele seriálového Supermana z roku 1952, ve filmu Hollywoodland si také zahrál Daredevila ve stejnojmenném filmu. Ten ale bohužel nesplnil očekávání komiksových fanoušků a stal se znesvěcením slepého hrdiny.

Studio k této informaci oznámilo i přesné datum premiéry Man of Steel 2. Filmu se dočkáme 17. července 2015. Jak jste spokojení s volbou režiséra Zacka Snydera vy?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Batman pro Muže z oceli 2 obsazen. Ben Affleck ztvární Temného rytíře

Hide picture