Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Battlefield 3: End Game informace o mapách jsou doprovázeny screeny

Jan Perlík

Jan Perlík

18. 2. 2013

Tvůrčí společnost DICE zveřejnila čtyři screeny map, které jsou obsaženy ve hře. K nim doplnila informace, jež přibližují, v jakých režimech budou dostupné, dále typ válečného tažení a prostředí, ve kterém se odehrávají.

FOTO: Battlefield 3 Sniper

Battlefield 3: End Game nabídne oblíbený režim Capture the Flag. Zdroj: oficiální stránky

Operation Riverside: Mapa je dostupná v režimech Capture the Flag, Air Superiority, Conquest, Rush, Squad Rush, Team Deathmatch a samozřejmě nechybí ani Squad Deathmatch. Prostředí, ve kterém se bitevní účast odehraje, je vhodné zejména pro pěchotu, nelze však ani opomenout využití válečných vozidel.

Nebandan Flats: Lokaci si užijete v režimech Capture the Flag, Air Superiority, Conquest, Rush, Squad Rush, Team Deathmatch a Squad Deathmatch. V ní se objevíte na poušti, která je svou otevřeností přizpůsobena jakýmkoli typům vozidel dostupných v multiplayeru hry Battlefield 3.

Nepřehlédněte: God of War: Ascension láká na boha války dlouhým gameplay videem

Kiasar Railroad: Tahle mapa kombinuje využití pěchoty i vozidel. Na ní si zahrajete režimy Capture the Flag, Air Superiority, Conquest, Rush, Squad Rush, Team Deathmatch a opět také Squad Deathmatch.

Sabalan Pipeline: Podobná jako Operation Riverside s kombinací pěchoty a vozidel, ale k dispozici jsou užší silnice, na kterých musíte být velmi opatrní, pokud chcete držet nadvládu v bitvě. Dostupná pro Capture the Flag, Air Superiority, Conquest, Rush, Squad Rush, Team Deathmatch a Squad Deathmatch.

Battlefield 3: End Game zamíří již v březnu jako rozšiřující balíček Battlefieldu 3 na PC, PS3 a Xbox 360.


Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Battlefield 3: End Game informace o mapách jsou doprovázeny screeny

Hide picture