Menu
FANZINE.cz
Technologie

Battlefield 3 útočí na Modern Warfare 3. Pomáhá si nekalými praktikami?

Dominik Butschek

Dominik Butschek

14. 7. 2011

Battlefield 3 PařížDoména modernwarfare.com odkazuje na web Battlefieldu 3. Jedná se o podlé kroky EA proti Activision, antifanouška CoD, nebo o marketingový tah Activision? Přečtěte si více uvnitř!

Battlefield 3 Hotel

Na snipera s bazukou... Co kdyby se hráč puškou netrefil napopvé, že? foto:distributor hry

Stránka modernwarfare3.com v současné době okamžitě odkazuje na web Battlefieldu 3, ale dříve na ní bylo video s teaserem MW3, doprovázeným nadáváním na nulové změny v porovnání s předchozím dílem. Pod videem se dále nacházel text, který urážel CoD a propagoval Battlefield 3. Veškeré odkazy na stránce pak odkazují na web EA (konkrétně chybovou stránku 404).

Kdo má tento web na svědomí? Antifanoušci série Call of Duty, samotná EA ve snaze podkopnout nohy jejich rivalovi, nebo je to taktika Activisionu, jak propagovat MW3? Negativní reklama přece může být ještě lepší než ta normální.

Přečtěte si také, čím bude Battlefield 3 nejvíce lákat hráče!

Zajímavostí je, že Activision nakoupil mnoho domén, které se nějak dotýkají Modern Warfare 3, ale tuto alespoň oficiálně ne. Doména je totiž registrována přes firmu specializující se na zakrytí identity svých klientů při registraci domén. Doména tak může být ve vlastnictví kohokoli.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Battlefield 3 útočí na Modern Warfare 3. Pomáhá si nekalými praktikami?

Hide picture