Menu
FANZINE.cz
Technologie

Battlefield 4 je oficiálně odhalen. Beta bude přístupná skrze Medal of Honor

Marek Jedinák

Marek Jedinák

14. 7. 2012

Na Originu, digitálním prodejním klientovi společnosti EA, se objevila nečekaná informace. Předobjednávka hry Medal of Honor: Warfighter je totiž doplněna zprávou, že všichni zákazníci automaticky získají vstup do betaverze Battlefield 4.

Údaj na Originu téměř oficiálně odhaluje hru Battlefield 4. zdroj: Origin.com

Battlefield 3 se stal obrovským kasovním trhákem, vývoj jeho enginu však spolykal celou řadu financí a investic. Netrvalo ani rok, a už je téměř oficiálně oznámen čtvrtý díl.

Čtěte také: Battlefield 4 se může přesunout do budoucnosti, naznačil jeden z vývojářů

Na Originu byla zveřejněna informace, že všichni, kdo si předobjednají hru Medal of Honor: Warfighter získají přístup do betaverze Battlefieldu 4.

Ten je navíc označen symbolem TM charakterizujícím, že daný název je již registrován společností EA a tudíž chráněn příslušnými zákony týkajícími se ochrany duševního vlastnictví.

V podstatě se ani nelze čemu divit, vydavatel EA se nikdy netajil plánem velmi rentabilní značku co nejvíce využít. Série sice nemá vycházet každoročně, nicméně tuto mezeru mělo vyplnit právě již zmíněně Medal of Honor. Zájem o něj však nedosahuje očekávané úrovně, tak je třeba mu pomoci.

Daná informace není doplněná o žádné konkrétní datum, avšak lze předpokládat, že hra je již ve vývoji. Dle politiky vydavatele EA by pak mělo k datu vydání dojít pravděpodobně někdy před Vánoci roku 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Battlefield 4 je oficiálně odhalen. Beta bude přístupná skrze Medal of Honor

Hide picture