Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Battlefield 4 naplno využije potenciál Frostbite 2 enginu

Redakce

Redakce

8. 11. 2012

Z nedávné interní konference EA unikly nové detaily o dalším Battlefieldu. Na co se můžeme těšit?

Kam dál se posune grafika? Uvidíme v Battlefield 4 Zdroj: vydavatel hry

Že se na nás chystá nový díl série, se provalilo letos v červenci, když se na stránkách EA objevila upoutávka na betu Battlefieldu 4, související s předobjednávkou Medal of Honor. To vzbudilo vlnu nevole, když se hráči, ze kterých producenti tahali a stále tahají peníze za další a další DLC, dozvěděli, že již brzy bude další díl a na ten současný se možná zapomene.

Pohlaváři v EA se chlubí, že Battlefield 3 využíval potenciál jejich nového enginu Frostbite 2 pouze na 30-40%, kdežto Battlefield 4 ho zaměstná na celých 80%. S tím souvisí i příprava hry na další generaci konzolí, na kterých by hra měla běžet na stabilních 60 FPS a bitvy by se mohlo zúčastnit až 64 vojáků naráz.

Nepřehlédněte: VIDEO: Battlefield 3 Aftermath nabídne město zničené zemětřesením

Střípky informací vypovídají, že bude v multiplayeru možno zastávat hned tři různé strany, tedy USA, Rusko a nově Čínu. Kromě toho, že si poprvé budete moci zahrát i za ženu, bude hra obsahovat takzvaný Battlerecorder, který bude umožňovat záznamy her a přiblíží tak Battlefield 4 k progamingové sféře, což je zároveň jedním z jeho cílů.

Předběžně by bitva měla vypuknout 23.10.2013, ale spíše se počítá všeobecně s podzimem příštího roku. Znamená to tedy, že příští rok na podzim dočkáme nové generace konzolí?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Battlefield 4 naplno využije potenciál Frostbite 2 enginu

Hide picture