Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Battlefield 4 se může přesunout do budoucnosti, naznačil jeden z vývojářů

Marek Jedinák

Marek Jedinák

5. 7. 2012

Jeden z grafiků švédského studia Dice na svých osobních stránkách nečekaně zveřejnil obrázek z interiéru připomínajícího záhadný futuristický interiér. Podívejte se na něj!

Futuristický interiér může připomínat dokonce palubu kosmické lodi Zdroj: Rensovy stránky

Téměř okamžitě po zveřejnění této fotografie zavalily internet příspěvky a komentáře spekulující nad hlubším významem tohoto obrázku. Vzhledem k tomu, že nejvýraznější konkurent herní série Battlefield, Call of Duty, se se svým nejbližším pokračováním Black Ops 2 také přesune do budoucnosti, je velmi pravděpodobné, že Dice odpoví zasazením hry do stejného časového horizontu.

Čtěte také: Sledujte čtyři nejlepší videa z Battlefield 3. Profíci umí neskutečné kousky

Studio Dice se s časovými rovinami nebálo manipulovat ani v minulosti. Připomeňme, že původní Battlefield 1942 se v jednom se svých rozšíření odehrával za zvuků dunících mechů v roce 2142. Interiér však také může leckomu připomenout styl z nepříliš úspěšné akční hry Syndicate.

Celá situace je podivná, neboť pakliže by se na hře pracovalo, zcela jistě by jeden z grafiků nezveřejnil výsledek své práce jen tak. Dosáhl by tím jediného: okamžité výpovědi. Dost možná se tak jedná o plánovaný virál či zkoušku, jak by hráčská obec na tuto novinku zareagovala.

Varianta, že se jedná pouze o jeho soukromou činnost, je nepravděpodobná, jen tak pro radost by si s něčím takovým mohl dovolit ztrácet čas opravdu pouze šílenec.

Vytvoření tohoto prostředí muselo dát spoustu práce. Určitě nevzniklo jen tak náhodou.

Rens na svých oficiálních stránkách uveřejnil také celou řadu artworků ze série Halo. Nejnovější obrázky by tak teoreticky mohly náležet právě ke čtvrtému pokračování této exkluzivní série pro Xbox 360. Nasvědčoval by tomu mimo jiné například znak UNSC charakteristický pro speciální jednotky ze hry.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Battlefield 4 se může přesunout do budoucnosti, naznačil jeden z vývojářů

Hide picture