Menu
FANZINE.cz
Technologie

Battlefield Premium má být dnes v provozu. EA láká na placené bonusy

Redakce

Redakce

4. 6. 2012

SCREENSHOT: Battlefield 3Speciální verze hry bude stát okolo 1 200 korun a bude mimo jiné umožňovat přístup ke všem dosud vydaným i budoucím DLC. Studio má s Battlefieldem úspěch, zisky by ale mohly být ještě větší.

SCREENSHOT: Battlefield 3

Na své si přijdou milovníci těsných prostor i fanoušci monstrózních bitev Zdroj: Vydavatel hry

Speciální edice hry Battlefield 3 by měla být v prodeji od 4. června, tedy v den prezentace EA na E3, a zároveň s vydáním druhého stahovatelného obsahu s názvem Close Quarters. To se bude soustředit na boj v malých prostorech.

Čtěte také: V americké Nevadě budou jezdit auta bez řidiče. Google dostal povolení

Dalším DLC bude Armored Kill, který bude přesným opakem, a užijí si ho zejména milovníci velkých bitev a bojové techniky, mělo by vyjít v září a možná bude obsahovat vůbec největší mapu ve hře. Zbývají nově zmíněné Aftermath a End Game, informace o těchto přídavných balíčcích si zatím můžou hráči leda domýšlet z názvů.

Celkově by všech 5 DLC mělo obsahovat na 20 nových map, 20 zbraní, více než deset vozidel, čtyři nové herní režimy, přes 30 úkolů a více než 20 psích známek. K těmto balíčkům, samozřejmě včetně již vydaného Back to Karkand, budou mít majitelé edice Premium přístup o 14 dní dříve než ostatní, budou ale přidány i další výhody.

Čtěte také: Konec světa se v prosinci nekoná. Nově objevený mayský kalendář ho vyvrací

Vyzdvihneme například nový nůž, známky a kamufláže, možnost restartování statistik, výhoda předběhnutí fronty do hry a přístup k exkluzivním akcím a častějším Double XP víkendům. EA nedávno umožnila hráčům kompletně si za peníze odemknout výbavu kterékoli specializace (například assault nebo engineer), teď to vypadá, že se studio rozhodlo pro mnohem agresivnější finanční taktiku a hodlá svou značku pořádně vyždímat.

Jako marketingový tah se to zdá být pochopitelné, ale možná by se nejdříve měli zaměřit na samotnou hru, protože ta by ještě potřebovala spoustu práce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Battlefield Premium má být dnes v provozu. EA láká na placené bonusy

Hide picture