Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Běsnění Rob Thurmanové smete i bratry Leandrosovy

Redakce

Redakce

31. 1. 2011

Bratři Kal a Niko Leandrosovi si stále v New Yorku nemohou užívat poklidné rodinné idylky. Nejdříve po nich šly příšery příbuzné s Kalovým otcem, pak se dostali mezi mlýnská kola vlkodlačí mafie. A třetí díl série Kal Leandros rovněž slibuje další megalomanskou bitku ve Velkém jablku.

Soukromá detektivní agentura bratrů Kala a Nika Leandrosových, kterou si v New Yorku založili v minulém díle cyklu, Měsíčním svitu (recenze Alžběty Lexové, recenze Kateřiny Hanušové), moc neprosperuje. Zdá se, že nadpřirozené bytosti, kterými se metropole jen hemží, dokážou přežít i bez pomoci soukromých oček.

Alespoň do chvíle, kdy do města dorazí děsivé, prastaré zlo, které má v úmyslu se díky newyorčanům dát na pestrou masovou stravu. Lidé umírají a bratři Leandrosovi tomu nehodlají bezmocně přihlížet.

Série o bratrech Leandrosových už v Americe dosáhla pěti vydaných dílů a v průběhu roku se mohou fanoušci Rob Thurmanové těšit již na šestku. U nás vydává cyklus, prozatím čítající díly V temnotě (recenze Alžběty Lexové, recenze Kateřiny Hanušové), Měsíční svit a právě vycházející Běsnění, nakladatelství Fantom Print. Ale jen u tří svazků Fantom Print zůstat nehodlá. Už v průběhu tohoto roku by se fanoušci Kala Leandrose mohli dočkat i čtvrté části cyklu, Deathwish.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Běsnění Rob Thurmanové smete i bratry Leandrosovy

Hide picture