×
FANZINE.cz

Bethesda oznámila The Evil Within, hororovou hru od tvůrce Resident Evil

Tajný projekt Bethesdy už má své oficiální jméno. Jeho vývoje se ujme Shinji Mikami – tvůrce původního Resident Evil.

video

Server IGN dostal od tvůrců doplňující informace, o které se hned podělil se světem.

Hra vypráví příběh o detektivu Sebastianovi, který se jednoho dne vydá na místo brutální vraždy. Jakmile tam dorazí, zasáhne tajemná síla a Sebastionovi parťáky zmasakruje. Detektiv sice přežije, ale upadá do bezvědomí. Po probrání z nedobrovolného spánku zjistí, že se ocitl v neznámém, brutálním světě. Smrt a děsivé zážitky jsou tu na denním pořádku. Sebastian musí zjistit, jak se z této noční můry dostat pryč dřív, než přijde o život.

Shinji Mikami je mistr hororu, a tak můžeme od jeho nového díla čekat opravdu nevšední zážitek, ze kterého nám bude běhat mráz po zádech. Vývojáři slibují brutální nepřátele, kteří nám surovostí vyrazí dech. Ve hře budou také smrtící hádanky a pasti.

Herní prostředí se bude měnit v závislosti na hráčových činech. V reálném čase se tak například přesunou stěny a schodiště. Vše je tvořeno tak, aby se hráč bál a byl v nejistotě, co se v příštích minutách stane.

Svět by měl být vytvořen do nejmenších detailů a herní postavy budou mít svou vlastní osobnost. Herní příběh by měl hráče zaujmout už po prvních minutách hraní. Jestli se Mikamiovi podaří jen polovina toho, co slibuje, můžeme se těšit na parádně mrazivý horor.

The Evil Within by měl vyjít někdy v roce 2014 a objeví se na PC, PS3 a Xbox 360.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..