Menu
FANZINE.cz
Technologie

Bioshock: Infinite představuje dechberoucích 15 minut hraní ve vzdušné metropoli

Jan Holan

Jan Holan

11. 7. 2011

!Video!Na 8. července slíbili vývojáři nahrávku dema hry Bioshock: Infinite z E3. Tak se také stalo a tak již nyní můžete zhlédnout celkem patnáctiminutové záběry z hraní. Je libo trochu telekineze? Dívku v nesnázích? Anebo zničení vzducholodi? Tenhle trailer se nedá popsat, to musíte vidět.

Atmosféra Bioshocku nechybí. Zdroj:výrobce hry

Sérii Bioshock a studio Irrational games, které za ní stojí, snad není třeba představovat. Hra Bioshock vstoupila do podvědomí hráčů již v srpnu roku 2007. Zaujala především zajímavou grafikou, silným příběhem z alternativní historie a atmosférou. Hráč ovládal postavu Jacka, který přežil leteckou havárii a dostal se do podmořského města Rapture, kde musel bojovat o vlastní přežití.

Podívejte se také na video z připravovaného Tomb Raidera

Díky dobrým ohlasům spatřilo pokračování světlo světa již o tři roky později. Příběh se opět odehrával v Rapture, ale deset let po původní hře. Nyní se chystá třetí díl série, s názvem Bioshock: Infinite. Vývojáři se rozhodli opustit myšlenku utopického města kdesi pod mořskou hladinou, a tak se třetí díl odehrává ve městě Columbia, které se nachází vysoko nad zemským povrchem.

Pokud se nic nepokazí, měl by Bioshock: Infinite vyjít někdy během příštího roku. Dostupné budou verze pro XBOX360, PS3 a PC. Otázkou zůstává, jestli není přechod z Rapture do Columbie příliš násilnou změnou toho, na co jsou hráči zvyklí. To sice ukáže až čas, ale hra již nyní získala na E3 spoustu ocenění a již teď se o ní mluví jako o nejlepší aktuálně vyvíjené hře.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bioshock: Infinite představuje dechberoucích 15 minut hraní ve vzdušné metropoli

Hide picture