Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Bioware odhalila statistiky k Mass Effect 3. Nejpopulárnější je Liara

Jan Perlík

Jan Perlík

25. 3. 2013

Hráčů hrajících titul Mass Effect 3 je opravdu hodně. Veškeré informace z jejich hraní sbírala společnost Bioware pro své statistiky a odhalila je na akci PAX East.

mass-effect-3-priorita

V singleplayeru hry Mass Effect 3 se odehrálo neuvěřitelných 88,3 miliónů hodin. Zdroj: Oficiální stránky hry

Statistika ze sběru velkého množství dat odhalila, že nejpopulárnější postavou z Mass Effect je Liara, hraje s ní 24,1 % hráčů. Dále se zjistilo, že většina z nich vystupuje za Paragon (body získané z pozitivního, laskavého a přátelského přístupu hráčů), v poměru 64,5 % pro Paragon a 35,5 % pro Renegade (body získané za krutost a nemilosrdnost).

Dále celkově 64 % hráčů hraje hru bez splnění Wrex kampaně. Člen týmu Kaidan Alenko má pak nelichotivou bilanci v nejnižší míře v režimu přežití, ta činí pouze 17 %. V režimu pro jednoho hráče bylo odehráno celkově neuvěřitelných 88,3 miliónů hodin, což je 8 625,6 let. V multiplayerové akci pak bylo usmrceno 10,7 miliard nepřátel.

Bioware také připomněla, že pilně pracuje na dalším pokračování série Mass Effect. Má být novým začátkem pro celou sérii, který by mohl přinést nový způsob prozkoumávání vesmíru v Mass Effect.

<Klikněte na obrázek, abyste zobrazili plnou velikost>

FOTO: Mass Effect 3 statistics

Mass Effect 3 statistiky Zdroj: Oficiální stránky hry

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bioware odhalila statistiky k Mass Effect 3. Nejpopulárnější je Liara

Hide picture