Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Black Ops 2 během 15 dní vydělal miliardu dolarů. Rychleji než MW 3

Jan Perlík

Jan Perlík

6. 12. 2012

Neuvěřitelného milníku dosáhlo nedávno vydané CoD: Black Ops 2. Prodej je tak rekordní, že už za 15 dnů získalo studio Activision pro většinu lidí nepředstavitelnou sumu, nádhernou miliardu dolarů.

CoD: Black Ops 2 neustále překvapuje, nepřestává trhat rekordy a dosahovat neuvěřitelných milníků. Má šanci získat ocenění hry roku? Zdroj: oficiální stránky

Loni téhož milníku dosáhlo CoD: Modern Warfare 3, ale trvalo mu to o den déle. Zatímco takovému filmovému trháku Avatarovi to dokonce v roce 2009 trvalo o dva dny déle.

„Vydání Call of duty je jednou z nejvýznamnějších zábavných akcí za posledních šest let. Vzhledem k tomu, že prodej dalšího titulu CoD byl zahájen, příjmy ze zakoupení hráčů po celém světě přesahují součet současných světových příjmů všech desíti nejlepších filmů letošního roku. Série dokonce přesahuje zisk největších filmových trháku všech dob, jako Harry Potter či Star Wars,“ řekl Bobby Kotick ze společnosti Activision Blizzard.

Nepřehlédněte: RECENZE: Call of Duty: Black Ops 2 je tradiční akce plná skriptů. Přesto má snahu inovovat

Již po hodině zahájení prodeje byl zisk enormních 150 miliónů dolarů sčítajících na Xbox Live a PSN. Eric Hirshberg také dodal, že nové nápady jsou důležitou součástí prodeje, aby hráči opět vnořili svou důvěru do nových titulů od Activison.

„Aby CoD bylo stále zábavné a fanoušci se stále vraceli, je potřeba, aby náš vývojářský tým stále přicházel s novými nápady a inovacemi. To je přesně to, co se nám s CoD: Black Ops 2 podařilo a s čím chceme pokračovat. Chci od srdce poděkovat celému talentovanému týmu, který se na hře podílel.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Black Ops 2 během 15 dní vydělal miliardu dolarů. Rychleji než MW 3

Hide picture