Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Brad Pitt bude soutěžit s Johnnym Deppem. Dáte přednost zombíkům, nebo westernu?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

14. 8. 2011

Už je to tak, distributoři filmů se rozhodli, že mezi sebou budou bojovat. Nebo spíše dají prostor divákům, jakému herci dají přednost. Bude to Brad Pitt v čele zombies nebo western s Johnnym Deppem?

Komu dáte přednost vy?, Zdroj: distributor filmů

V příštím roce uvidíme na plátně dva herce, kteří se pravidelně pohybují na žebříčcích nejkrásnějších mužů Hollywoodu. Brad Pitt vstoupí do kin s filmem Světová válka Z, natočeným podle stejnojmenného hororového románu Maxe Brookse. Příběh pojednává o epidemii zombies a o hledání jejího protiléku.

Světová válka Z (World War Z)

Sci-Fi/Horor/Akční/Komedie
USA, 2012

Režie: Marc Forster
Hrají: Brad Pitt, Mireille Enos, Anthony Mackie, Ed Harris, Matthew Fox, James Badge Dale

Premiéra v USA: 21. prosince 2012

Zatímco si Pitt zahraje ústřední roli mezi krvežíznivými nemrtvými, Johnny Depp se vydá na americký západ, kde si zahraje indiánského pomocníka. Nový snímek The Lone Ranger natáčí Deppův oblíbený režisérský kolega Gore Verbinski (natočili spolu Piráty z Karibiku nebo animák Rango) ve spolupráci s producentem Jerrym Bruckheimerem. Slavná trojice se tentokrát vydá do westernu, kde bude Depp, coby indián, napomáhat svému kamarádovi jménem Lone Ranger.

A k tomu všemu se ještě do kin týden před tím dostane i první díl Hobita. Zda dají diváci přednost hladovým zombies, dobrodružné fantasy na Západě a nebo příběhu ze Středozemě, uvidíme v prosinci příštího roku, kdy by měly mít v USA snímky premiéru.

The Lone Ranger

Fantasy/Western/Dobrodružný
USA, 2012

Režie: Gore Verbinski
Hrají: Johnny Depp, Armie Hammer

Premiéra v USA: 21. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Brad Pitt bude soutěžit s Johnnym Deppem. Dáte přednost zombíkům, nebo westernu?

Hide picture