Menu
FANZINE.cz
Komiks

Bradley Cooper si zahraje mývala v Guardians of the galaxy

Jan Šuška

Jan Šuška

27. 12. 2013

Marvel Studios: Rocket RacoonPřed pár týdny se Bradley Cooper, známý například z filmu Všemocný, vykrucoval z role Rocket Raccoon ve filmu Guardians of the galaxy. Dnes je to oficiálně potvrzeno.

Jeden z nejnovějších konceptů týmu Guardian of the galaxy.

Jeden z nejnovějších konceptů týmu Guardian of the galaxy.

Rocket Raccoon je hodně hlučný mýval, který si pouští hubu na špacír. Krom jiného má lásku k velkým zbraním a na mývala mu to děsně sekne. Jistě proto do této role obsadili modrookého fešáka Bredleyho Coopera (Pařba ve Vegas, A-Team), který se díky svým seriálovým začátkům stal vyhledávanou celebritou.

K němu se připojí v obsazení i další herci. V čele stojí Criss Pratt (30 minut po půlnoci), Zoe Saldana (Star Trek: Do temnoty) a také drsný wrestlingový hráč Dave Bautista, který si kromě toho, že složil Undertakera, zahrál i v novém Riddickovi. Také se mluvilo o obsazení Vin Diesela, které je podle csfd.cz potvrzeno.

O co vlastně v Guardians of the galaxy jde? Tato akčně dobrodružná sci-fi má vyjít v roce 2014 a jedná se o zcela prostý příběh. Tito fiktivní strážci vesmíru (opravdoví od Marvela) musí čelit nepřátelským mimozemšťanům. A hádejte co je v sázce? Že by osud celého lidstva?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bradley Cooper si zahraje mývala v Guardians of the galaxy

Hide picture